reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
No ja je jutro robię w przychodni tam.gdzie mam.ginekologa .. a na 12.03 będą już? Czy.jeszcze nie
Ale oni pewno laboratorium nie mają w przychodni tylko punkt pobrań. A wysyłają badania do jakiegoś laboratorium. Wyniki pewnie będą. Ale czy na 100% nie wiem bo po drodze jeszcze weekend jest. Wszystko zależy od laboratorium

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Mnie trochę już brzuch pobolewa na @, dzisiaj 25dc. Może dobrze, że nie pojechałam do laboratorium. Poczekam do poniedziałku.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzeba myśleć pozytywnie, negatywne myśli przyciągają negatywne zdarzenia!
Będzie dobrze trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie niestety beta tylko 7 wg tabelki to ewentualnie początek 3 tyg więc niestety historia się powtarza ze stycznia. Może któraś wie jakie wyniki powinnam porobić? Miałam wysokie TSH w styczniu (4,99) ale od półtora miesiąca biorę authyrox 50 i wg mojej dr miałam nie czekać jak spadnie tylko starać się dalej, teraz moje pytanie do dziewczyn które mają problemy z tarczyca jakie jeszcze badania porobić bo chciałabym już z wynikami pojsc do endokrynologa po jakies konkrety

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w 32 dc, ja teraz to już czekam na @ potem wchodzę z clo. Muszę się jeszcze do endokrynologa umówić
 
Ja dzisiaj 24 dc .Bardzo dziwnie się czuję (mrowienie w brzuchu i przechodzi aż do ud), a jajniki(głównie lewy) i dół brzucha to już mnie bolą od 1,5 tyg. Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu test owulacyjny wyszedł pozytywny [emoji47]( wczoraj strasznie mnie bolał właśnie lewy jajnik) , mimo braku śluzu płodnego i bardzo niskich temperatur , które nie wskazują na owulacje . Nie wiem co się dzieje , chyba organizm mi wariuje po biochemicznej. Dodam, że owulacje powinnam mieć ok 17 dc a duphaston biorę od 21 dc ( zalecenie ginekolog -1 tabletka nie zablokuje owu ) . Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale duphaston nie powinien wpływać na test owulacyjny nie ?co myślicie ?
1520438933-24e17918f5a9418e-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj 24 dc .Bardzo dziwnie się czuję (mrowienie w brzuchu i przechodzi aż do ud), a jajniki(głównie lewy) i dół brzucha to już mnie bolą od 1,5 tyg. Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu test owulacyjny wyszedł pozytywny [emoji47]( wczoraj strasznie mnie bolał właśnie lewy jajnik) , mimo braku śluzu płodnego i bardzo niskich temperatur , które nie wskazują na owulacje . Nie wiem co się dzieje , chyba organizm mi wariuje po biochemicznej. Dodam, że owulacje powinnam mieć ok 17 dc a duphaston biorę od 21 dc ( zalecenie ginekolog -1 tabletka nie zablokuje owu ) . Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale duphaston nie powinien wpływać na test owulacyjny nie ?co myślicie ?
1520438933-24e17918f5a9418e-aaaaaa.jpeg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej mnie wyszła taka słaba druga kreska 25 dc ,nie biorę żadnych leków tez jestem ciekawa czemu tak sie dzieje ?!
 
@Klaudia_sam z wykresu wynikało że owulacji jeszcze nie było, więc może po prostu będzie teraz. Mi testy pozytywne wychodzą przed skokiem temp., więc to normalne że jest jeszcze niska. Skok może być dopiero za 2-3 dni nawet. Ale z tym duphastonem - jeśli nie było wcześniej owu to chyba powinnaś poczekać na pozytywny test i dopiero wtedy zacząć brać? Nie znam się na tym ale dziewczyny chyba tak tutaj robiły żeby owu nie zablokować. Chyba że miałaś monitoring?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie i prosze o przyjecie mnie do grona staraczek. Wiem ze wiekszosc z Was nie ma dzieciaczkow ja mam juz 2 coreczki jedna ma prawie 7 lat druga 5 miesiac rozpoczela mamy tez 4 aniolki i pewnie zastanawiacie co tu robie.. Otoz chcemy postarac sie o 3 malenstwo a ze o drugie walczylismy 6 lat dlatego teraz nie mamy na co czekac. Moj problem na chwile obecna polega na tym ze po porodzie nie mialam jeszcze @ wg wykresu owulacja chyba byla ale wstawie go zebyscie mogly mi powiedziec co o tym sadzicie. Dziewczyny ktorym test owulacyjny pokazal II kreske przed @ zrobcie zwykly test podejrzewam ze tez pokaze II kreseczki

Napisane na MSP95012 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry