reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
1520349822-124d1eacf762ea3e-aaaaaa.png


Dziewczyny co myślicie na temat tych temperatur ? Nie było owulacji w tym cyklu,nie ? :( Dodam , że owulacja w poprzednich cyklach była ok 15-17 dc . Chyba nie licze, że ten cykl będzie udany,w każdym razie temperatura na to nie wskazuje :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Część dziewczyny, wpadłam się pożegnać. Mąż odebrał ponowne wyniki, znowu brak plemników w nasieniu, prawdopodobnie to azoospermia. Przed nami multum badań by sprawdzić przyczynę. W najgorszym przypadku może być tak że Jego jądra w ogóle nie produkują plemników. A być może wystarcza tylko suplementy, choć szczerze w to nie wierzę.

Trzymam za Was wszystkie kciuki i gratuluję tym którym już się udało!
My zaczynamy myśleć o adopcji...

I nie mówcie mi że poronienie jest gorsze od tego co my teraz przeżywamy.....

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi :(
 
1520349822-124d1eacf762ea3e-aaaaaa.png


Dziewczyny co myślicie na temat tych temperatur ? Nie było owulacji w tym cyklu,nie ? :( Dodam , że owulacja w poprzednich cyklach była ok 15-17 dc . Chyba nie licze, że ten cykl będzie udany,w każdym razie temperatura na to nie wskazuje :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Na razie nic na to nie wskazuje niestety, ale może dopiero będzie. A śluz też obserwujesz? Bo skok powinien być dopiero jak śluz się zmieni z najlepszego w tym cyklu na gorszy.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie nic na to nie wskazuje niestety, ale może dopiero będzie. A śluz też obserwujesz? Bo skok powinien być dopiero jak śluz się zmieni z najlepszego w tym cyklu na gorszy.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Tak też myślałam . Obserwuje, ale w tym cyklu jest go mało . Pozostaje czekać na rozwinięcie się akcji ;)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomyślę jutro, najwyżej pojadę, co mi szkodzi. ;)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to23.03 bede testowac. Dzien przed pierwszymi urodzinami corki :p mam nieregularne cykle wiec ciezko stwierdzic kuedy @ ma przyjsc wiec tak "na oko" musze robic.. srednio co miesiac xP
 
Ja to23.03 bede testowac. Dzien przed pierwszymi urodzinami corki :p mam nieregularne cykle wiec ciezko stwierdzic kuedy @ ma przyjsc wiec tak "na oko" musze robic.. srednio co miesiac xP
Ja bede testowac 3 dni po trzynastych urodzinach corki czyli 28 03.oby byly 2 kreseczki bo dzieciaki bardzo chca miec jeszcze rodzenstwo.trzymam kciuki za ciebie
 
Trzymam kciuki za was dziewczyny!
Za wszystkie trzymam kciuki i życzę jak najszybszego zajścia w ciążę! <3
Zmierzyłam temperaturę i znowu mam 38,4 ... Tak więc grzecznie kolejna dawka paracetamolu.
 
reklama
1520349822-124d1eacf762ea3e-aaaaaa.png


Dziewczyny co myślicie na temat tych temperatur ? Nie było owulacji w tym cyklu,nie ? :( Dodam , że owulacja w poprzednich cyklach była ok 15-17 dc . Chyba nie licze, że ten cykl będzie udany,w każdym razie temperatura na to nie wskazuje :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem owulacja jeszcze moze byc .tymbardziej obserwuj swoj organizm.u ciebie duze wahania temperatur u mnie totalny spokój.zobaczymy jak dalej bedzie.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
 
Do góry