reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam wszyskie staraczki :) Ja rowniez staram sie o dzidziusia niestety od 14 cykli nie udaje sie :( Mam nadzieje ze z wami te niepowodzenia łatwiej bedzie przetrwac :* Pozdrawiam
Witaj w klubie :) ja 16 cykli póki co.... Co lekarz mówi? Dlaczego nie wychodzi? Coś go martwi?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie może za szybko ale nie daje mi to spokoju..
Pierwsze dziecko mam z innym facetem..
Teraz.jak wiecie spodziewam się dziecka i jak to będzie z papierami i wgl?
Jak będę wypelniac papiery do opieki czy gdzieś?
To.jak to zrobić?
W czerwcu zamieszkam w końcu z moim partnerem i ojcem dziecka które jest w drodze.. nie będą się.czepiać w.urzędach ze dzieci mają.inne nazwiska i wgl?
A dlaczego ? Mój syn jeszcze ma nazwisko biologicznego ojca, a to dziecko które jest w drodze będzie miało nazwisko swojego ojca czyli mojego męża. Nikt Ci nie będzie robił problemów bo dostarczasz do większości urzędów skrócony akt urodzenia dziecka. Nie ma znaczenia ze ojców Mają różnych. Bo Ty jesteś matką obojga

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Ja to już powoli zaczynam się turlać. Z synem na tym etapie ciąży nie było praktycznie nic widać.. a tu mam taki brzuch, że zaczynam się bać co będzie pod koniec ciąży.

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Ja to już powoli zaczynam się turlać. Z synem na tym etapie ciąży nie było praktycznie nic widać.. a tu mam taki brzuch, że zaczynam się bać co będzie pod koniec ciąży.

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
Ja brzuch miałam w pierwszej ciąży dopiero w 5 miesiącu a teraz już wychodzi więc obie będziemy pod koniec wyglądały jak sloniki:)
A tak to jak.się czujesz?
 
Ja mam dopiero poczatki leczenia poki co pierwszy cykl badamy hormony. Wyniki juz mam ale niestety na wizyte musze poczekac dwa tygodnie.
 
Witaj w klubie :) ja 16 cykli póki co.... Co lekarz mówi? Dlaczego nie wychodzi? Coś go martwi?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dopiero poczatki leczenia poki co pierwszy cykl badamy hormony. Wyniki juz mam ale niestety na wizyte musze poczekac dwa tygodnie.
 
reklama
Do góry