reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja tez mam termin @ na 12 marzec
Testujesz tego dnia? :)


Ja już w łóżku, jeszcze trochę i czuje, że zasnę, coś mnie bierze. :(
Jutro kolejny dzień jako niania, lubię tą pracę! Z dnia na dzień coraz bardziej się poznajemy, coraz mniej popłakiwania. Ale i tak dziwie się, bo w ogóle nie woła za mamą. ;)
A to nasz codzienny punkt obserwacyjny, mała uwielbia podziwiać ptaki :
1519841888-1f9306989727fc32-aaaaaa.jpeg
 
Spokojnie może faktycznie zaskoczyłaś później :). Nadzieja umiera zawsze ostatnia. Co do kochania się to nie ma reguły. Przez te 4 nieudane cykle było dzień w dzień w dni płodne. Bałam się że przeocze owulacje. W udanym cyklu było różnie. Raz była przerwa jednodniowa a czasami dwudniowe w dni płodne i się udało. Po drugie kochałam się dla przyjemności a nie prokreacji.

xrot3e3khrx43f8f.png
Gdzie robisz ta betę że wynik masz tego samego dnia? Muszę powtórzyć w piątek a nie chciałabym czekać do poniedziałku na wynik :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim, mało pisze bo u mnie nic się nie dzieje. Dziś 25dc. W poniedziałek byłam zbadać progesteton i odebrać poprzednie wyniki, wydają się być w normie ;) także teraz czekam na wizytę u gin i mam nadzieję że mi coś przepisze żeby wspomóc następny cykl ;)
A pytanie mam macie coś sprawdzonego na to żeby włosy szybciej rosły tylko nie do picia , jakąś odżywkę np?
Wcierke z kropli żołądkowych :)
Link do: KROPLE ŻOŁĄDKOWE JAKO WCIERKA NA POROST WŁOSÓW I WZMOCNIENIE CEBULEK. HIT! | HEDONISTKA
Osobiście wypróbowałam [emoji16] efekty są świetne tylko ostatnio zaniedbałam temat
 
reklama
Do góry