reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny mam pytanie może za szybko ale nie daje mi to spokoju..
Pierwsze dziecko mam z innym facetem..
Teraz.jak wiecie spodziewam się dziecka i jak to będzie z papierami i wgl?
Jak będę wypelniac papiery do opieki czy gdzieś?
To.jak to zrobić?
W czerwcu zamieszkam w końcu z moim partnerem i ojcem dziecka które jest w drodze.. nie będą się.czepiać w.urzędach ze dzieci mają.inne nazwiska i wgl?


Wydaje mi się, że nie powinno być żadnych problemów. To Twoje życie, ułożyło się w ten sposób i najważniejsze, że dzieci są/ będą zadbane ;)
 
reklama
Mi koleżanka powiedziała, że w klinice leczenia niepłodności powiedział jej lekarz, że już są jakieś badania, że jeśli kochasz się rzadziej niż co 3 dni to dużo jest plemników o złej budowie... Więc jak widać co lekarz to inne podejście.
Dokładnie każdy mówi inaczej, ja czytałam też że częste współżycie ale tydzień przed owulacją poprawia ukrwienie jajników, potem najlepiej w dzień owulacji i dwa dni po. Niestety nie da się tego tak zaplanować, wiem ze swojego doświadczenia. Jak zaczynam myśleć w jaki dzień mam się kochać to przestaję mieć ochotę. To jest najtrudniejsze.
 
Wydaje mi się, że nie powinno być żadnych problemów. To Twoje życie, ułożyło się w ten sposób i najważniejsze, że dzieci są/ będą zadbane ;)
No właśnie tego się obawiam ze jak rodzina byłego partnera dowie się.ze jestem w ciąży znów zaczną robić.mi problemy.. a mieszkam u mamy a oni są do wszystkiego zdolni
 
Tak od wczoraj krwawie obficie ze skrzepami :( nie moge sie pogodzic, tym razem wszystko bylo ok, dzidzia byla ok i nagle moje cialo zrobilo takie cos. Juz nie mam sil. Jestem tak zalamana.... juz nie wierze ze kiedykolwiek mi sie uda...

Boże Kari tak mi przykro ... Tak batdzo wiem co czujesz :( sama w styczniu poroniłam :( trzymaj się kochana :* jestem z tobą :*
 
Ale mi czas leci... Nie ogarniam, który dzień cyklu, muszę sprawdzać w kalendarzu. Ale to dobrze, bo nim się obejrzę to będzie 12 marzec. :) A przy okazji 12 marca minie rok od zaręczyn. [emoji813]
 
Dokładnie każdy mówi inaczej, ja czytałam też że częste współżycie ale tydzień przed owulacją poprawia ukrwienie jajników, potem najlepiej w dzień owulacji i dwa dni po. Niestety nie da się tego tak zaplanować, wiem ze swojego doświadczenia. Jak zaczynam myśleć w jaki dzień mam się kochać to przestaję mieć ochotę. To jest najtrudniejsze.

Ja tam wychodzę z założenia, że najlepiej wtedy kiedy ma się ochotę ;)
 
Ja mam 168cm i 69kg wiem, sporo ale jakoś tak wyszło :) przed ciążą ważyłam 52kg ale wyglądałam źle, bardzo chudo ...
Córkę urodziłam w 39tyg i mierzyła 54cm i ważyła 3450g :)
Ja dzisiaj czuję się już typowo okresowo, już myślałam że dzisiaj się rozkręci bo miałam brązowe plamienie ale jeszcze chyba parę dni muszę poczekać :) także idzie w dobrym kierunku :)
 
Boże Kari tak mi przykro ... Tak batdzo wiem co czujesz :( sama w styczniu poroniłam :( trzymaj się kochana :* jestem z tobą :*
Dzis mi sie przypomnialo tez te straszne przezycie.te skrzepy krwi i duzo krwi poniedzialek rano 22 styczna 2018 roku ten bol w krzyzu i skurcze bolesne.tego nie da sie pomylic z miesiaczka.teraz mialam okres i to co innego.Ten dzien ten poniedzialkowy poranek zapamietam na zawsze.To tak strasznie boli.wiem ze jak zajde w ciaze a tego bardzo chce to zawsze bede sie bala ze to sie powtorzy.przepraszam musialam napisac.kari90 wspolczuje i wam dziewczyny ktore to przeszly.czlowiek nigdy nie wie co go czeka.musialam napisac .dzis boli mnie to wyjatkowo mocno.
 
reklama
Dzis mi sie przypomnialo tez te straszne przezycie.te skrzepy krwi i duzo krwi poniedzialek rano 22 styczna 2018 roku ten bol w krzyzu i skurcze bolesne.tego nie da sie pomylic z miesiaczka.teraz mialam okres i to co innego.Ten dzien ten poniedzialkowy poranek zapamietam na zawsze.To tak strasznie boli.wiem ze jak zajde w ciaze a tego bardzo chce to zawsze bede sie bala ze to sie powtorzy.przepraszam musialam napisac.kari90 wspolczuje i wam dziewczyny ktore to przeszly.czlowiek nigdy nie wie co go czeka.musialam napisac .dzis boli mnie to wyjatkowo mocno.

No i dobrze że to napisałaś :* trzeba to z siebie wyrzucić :* ta zima też nie pomaga w utzrymywaniu dobrego nastroju ale już niedługo wiosna i wszystko będzie dobrze :*
 
Do góry