reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć ☺ to nasz 2 miesiąc prób i też czekam na wyniki tych starań. To mój 29 dc. Niestety cykle mam nieregularne średnio ok. 35 dni i nie wiem czy się udalo. Chcialam poczekać jeszcze tydzień z testowaniem, ale dziś mnie pokusiło i zrobiłam test. 2 kresek "chyba" nie ma. Wydaje mi się, że jakiś mega delikatny zarys jest, ale chyba to tylko moje pobożne życzenia
Zobacz media 718804
Hej. Jest kreseczka druga. Może idz na betę?
 
byłam dzisiaj ne becie, wynik jutro ale ja jakos juz jestem podłamana :( chyba przestałam juz wierzyc ze nam sie uda.... przychodnia pełna dzieciaczków, dół, dół i jeszcze raz dół :(
az sie boje isc po wynik... chociaz wiem ze dopiero dzis 25 dc ale mimo wszystko wiem ze sie mega załamie znowu gdy odczytam brak ciazy :(

piersi od wczoraj mnie bola i sa takie jakby wieksze ale to chyba luteina z dupasthonem tak działaja....
Trzymam kciuki za wysoki wynik beta.
 
Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć ☺ to nasz 2 miesiąc prób i też czekam na wyniki tych starań. To mój 29 dc. Niestety cykle mam nieregularne średnio ok. 35 dni i nie wiem czy się udalo. Chcialam poczekać jeszcze tydzień z testowaniem, ale dziś mnie pokusiło i zrobiłam test. 2 kresek "chyba" nie ma. Wydaje mi się, że jakiś mega delikatny zarys jest, ale chyba to tylko moje pobożne życzenia
Zobacz media 718804
Widać drugą kreskę, zrób betę :tak:
 
Witam, nowe staraczki i trzymam kciuki :). Dzisiaj 17 dc, 5dpo, objawów brak i niestety zwiększa się przeczucie, że znowu się nie udało :/
 
reklama
Do góry