reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Podziwiam dziewczyny, ktore starają się 16, 18, 25 cykli, 3lata, 5 i więcej... mialam kiedys w pracy znajomą, starali się z mężem od 10 lat i nic nie wychodziło, aż w koncu zaskoczyło i na 11 rocznice ślubu urodziły im się bliźniaki :) podziwiam długoterminowe staraczki za siłę, wytrwałość, samozaparcie i w ogóle, że jeszcze trzymają się o zdrowych zmysłach. U mnie pragnienie dziecka jest tak silne, że ja bym chyba sfiksowala, gdyby tak dlugo nie wychodzilo.
Oby blizej do spelnienia marzeń :)

Różne stany emocjonalne się przez te lata starań przechodzi :) Od nadziei, po wkurzenie, złość, obrażenie na ciążę i obojętność :) No ale mnie np. ten cały czas starań nauczył dużej pokory i zrozumienia, że nie zawsze można mieć wszystko co się chce od ręki. Czasem trzeba swoje widocznie odczekać. Nie wiem, mimo tak długiego czasu jak u mnie te 3 lata i tak jestem wewnętrznie przekonana, że kiedyś zostanę mamą :)
 
Dziewczyny, jakie macie porady dla mnie jako przyszłej niani 13 miesięcznego chłopca? Tak bardzo zależy mi na tej pracy! [emoji813]
 
Dziewczyny a czy któraś słyszała kiedyś lub robiła panel badań trombofilia plus? Podobno dopiero po dwóch poronieniach lekarze zalecają zrobić ale mi lekarka zleciła na wszelki wypadek po jednym. Mówiła, że problemy z krzepnięciem mają często wpływ na nieprawidłowy rozwój i obumarcie płodu. Jeżeli się wie wcześniej to można brać odpowiednie leki aby sytuacja się nie powtórzyła.
Robi się to samodzielnie pobierając wymaz z policzka i wysyłając do laboratorium genetycznego.
 
reklama
U mnie, jeśli potencjalna niania po wejściu do domu nie poprosi o wskazanie toalety w celu umycia rąk jest spalona ;)
O kurcze! To nietypowe, ja choćbym chciała to jakoś bym się wstydziła od razu przed rozmową kwalifikacyjną chodzić po domu. :D Ale może niepotrzebny ten mój wstyd, teraz tyle tych wirusów, że po każdym przyjściu skądkolwiek to trzeba myć ręce.
 
Do góry