reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ojj przykro mi [emoji20]
Wybacz nie wiedziałam [emoji20]
Luzik, jesteś tutaj od niedawna więc wiadomo, że nie znasz naszych historii. ;) Moje maleństwo w dzień naszego ślubu (o ile by się urodziło wg liczenia od om) skończyłoby 3 latka. Ale cóż, tak miało być najwidoczniej. Może się z tym nie pogodziłam ale nauczyłam się z tym żyć. Jedyny moment, kiedy płaczę z tego powodu to nad grobem dziecka utraconego.
 
Dziewczyny, patrzyłam na tabelkę i widzę, że mnie tam nie ma a byłam. Ja się nie staram teraz ale już jestem na dobrej drodze. Szczerze powiedziawszy raz za razem jak zagładalam na nią i wiedziałam, że tam jestem było mi lżej znieść czekanie na ten czas starań, czasem tu wpadam coś skrobnąć zobaczyć ktora z Was zobaczyła dwie kreseczki czy jakieś dobre slowo napisać...no szkoda :hmm:, ale widocznie tak będzie lepiej ....
 
Dziewczyny, patrzyłam na tabelkę i widzę, że mnie tam nie ma a byłam. Ja się nie staram teraz ale już jestem na dobrej drodze. Szczerze powiedziawszy raz za razem jak zagładalam na nią i wiedziałam, że tam jestem było mi lżej znieść czekanie na ten czas starań, czasem tu wpadam coś skrobnąć zobaczyć ktora z Was zobaczyła dwie kreseczki czy jakieś dobre slowo napisać...no szkoda :hmm:, ale widocznie tak będzie lepiej ....
Kochana, tabelka została niechcący ucięta przy jakiejś edycji. Jutro to sprawdzę, dzisiaj już nie mam jak. Dawno nie zaglądałam na pierwszą stronę z racji, że po pierwsze nie mam czasu a po drugie to ciągle z telefonu więc dużo nie podziałam. Były trzy tabelki na pierwszej stronie, starających się, udało się i z dziewczynami które się długo nie odzywają.
 
Luzik, jesteś tutaj od niedawna więc wiadomo, że nie znasz naszych historii. ;) Moje maleństwo w dzień naszego ślubu (o ile by się urodziło wg liczenia od om) skończyłoby 3 latka. Ale cóż, tak miało być najwidoczniej. Może się z tym nie pogodziłam ale nauczyłam się z tym żyć. Jedyny moment, kiedy płaczę z tego powodu to nad grobem dziecka utraconego.
Przykro mi bardzo ze cie to spotkało [emoji20]
To takie niesprawiedliwe[emoji20]
 
Tak właściwie to dzien dobry [emoji4] kciuki chyba pomogły bo moja temperatura nie spadła, jest taka sama jak wczoraj wiec teraz tylko czekac moge [emoji4][emoji57]
 
Tak właściwie to dzien dobry [emoji4] kciuki chyba pomogły bo moja temperatura nie spadła, jest taka sama jak wczoraj wiec teraz tylko czekac moge [emoji4][emoji57]
No widzisz, ja temperatury w ogóle nie mierze i nawet się nie znam na tym zbytnio [emoji23][emoji28] Eh mnie całą noc bolał jajnik z którego była owu, nagle się odezwał, tzn czasami coś tam mnie mrowiło, ale od wczoraj boli mocniej ☹
 
No widzisz, ja temperatury w ogóle nie mierze i nawet się nie znam na tym zbytnio [emoji23][emoji28] Eh mnie całą noc bolał jajnik z którego była owu, nagle się odezwał, tzn czasami coś tam mnie mrowiło, ale od wczoraj boli mocniej [emoji852]
Teraz czekam do weekendu bo dopiero wtedy bede miala możliwość kupic test [emoji14]o ile @ nie przyjdzie [emoji6]

Dalej cie boli ? Bardzo ? W razie jakby dluzej i mocniej cie bolalo to radze nie lekcewaz tego tylko do lekarza idź[emoji52]
 
Hej dziewczynki:) Kamila to świetnie, wszystko jest na dobrej drodze! Ja Wam powiem,ze codziennie mam biegunki... Ale z ciążą tego raczej łączyć się nie da :Dmoże coś tam się poprzestawialo ale normalnie z kibelka nie schodze :surprised:często tak mam ale w pierwszy dzień okresu.
 
reklama
Teraz czekam do weekendu bo dopiero wtedy bede miala możliwość kupic test [emoji14]o ile @ nie przyjdzie [emoji6]

Dalej cie boli ? Bardzo ? W razie jakby dluzej i mocniej cie bolalo to radze nie lekcewaz tego tylko do lekarza idź[emoji52]
Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła [emoji8]
No właśnie nie wiem dlaczego, może znowu torbiel jakaś [emoji20] Albo przez metformine bo jajniki zaczynają działać. Jak dostanę @ to po się umówię do gin, ale byłam 24-go maja i było wszystko w porządku
 
Do góry