reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Czy któraś z was była może z partnerem w klinice Invicta w Gdańsku? Jestem ciekawa jak tam jest z intymnym pokojem do pobrania badania nasienia.
 
reklama
Ja pocieszam się jeszcze tym że bedac w ciazy z córcia tez nie miałam dlugo @.. podejrzewalam ze cos musi byc na rzeczy i robilam testy 3 w odstepach co 2 tygodnie i zaden ciazy nie wykazal. Ostatni test robiony był 29 kwietnia a 30 kwietnia byłam u gina i widzialam serduszko dzieciatka i był to juz 8 tydz i 3 dzien ciazy. Moze moj mocz jest jakis felerny ze tego hcg zaden test nie mogl wykryc.

@Mami_ami Przytulam kochana mocno! My tez nie jestesmy twarde ale tak naprawdę nic innego nam nie pozostaje jak probowac. Mam nadzieje że kazda z nas ujrzy tu 2 kreseczki i bedziemy mogly powspominac jak sobie tu gdybałysmy i dzieliłysmy się swoimi objawami. Głowa do góry.
 
Coś tam delikatnie widać :tak: Trzymam kciuki żeby jutro było ciemnej! Fajnie, że się odezwałaś :)


Ja za 3 miesiące 32.... I też o pierwsze... Tyle dobrze, że czuję się na 20, a niektórzy mówią, że i wyglądam :p:D
Ja też się czuję bardzo młodo, więc się za bardzo nie przejmuję[emoji12]
 
Ironia losu mowicie ? Co powiecie na to ? [emoji14] ja majac 17lat myslalam i glosno mowilam o tym ze nie chce miec dzieci w ogóle a tydzien po tym jak to powiedziałam ujrzalam || [emoji14] urodziłam młodego dwa miesiace przed 18urodzinami [emoji14] bylo duzo zawirowan ale moj mlody to jedna z najlepszych "rzeczy" ktore mnie spotkaly [emoji7]
Teraz 4lata pozniej kiedy juz mam wszystko poukladane, mlody "odchowany", nowy partner najlepszy na swiecie i idealny tata dla mojego młodego, i tak bardzo chcemy dzidziusia to leci juz 9cykl i nic.. [emoji849]
 
Ironia losu mowicie ? Co powiecie na to ? [emoji14] ja majac 17lat myslalam i glosno mowilam o tym ze nie chce miec dzieci w ogóle a tydzien po tym jak to powiedziałam ujrzalam || [emoji14] urodziłam młodego dwa miesiace przed 18urodzinami [emoji14] bylo duzo zawirowan ale moj mlody to jedna z najlepszych "rzeczy" ktore mnie spotkaly [emoji7]
Teraz 4lata pozniej kiedy juz mam wszystko poukladane, mlody "odchowany", nowy partner najlepszy na swiecie i idealny tata dla mojego młodego, i tak bardzo chcemy dzidziusia to leci juz 9cykl i nic.. [emoji849]
Tez się tego obawiam. Ciagle mi kazdy powtarzal kiedy drugie dziecko, ze Julcia chcialaby rodzenstwo, czas najwyzszy etc...
ja zawsze odpowiadalam ze nie chce drugiego dziecka, mloda dala w kosc i zaslanialam sie ze regeneruje sie psychicznie a tak naprawde wygodne zycie sie podobalo bo ona juz duza samodzielna. W marcu skonczylam 30 lat i sieklo mnie totalnie! Poczulam takie parcie na dziecko i boje sie ze to kara za to ze tyle lat mowilam ze dziecka nie chce.
 
Tez się tego obawiam. Ciagle mi kazdy powtarzal kiedy drugie dziecko, ze Julcia chcialaby rodzenstwo, czas najwyzszy etc...
ja zawsze odpowiadalam ze nie chce drugiego dziecka, mloda dala w kosc i zaslanialam sie ze regeneruje sie psychicznie a tak naprawde wygodne zycie sie podobalo bo ona juz duza samodzielna. W marcu skonczylam 30 lat i sieklo mnie totalnie! Poczulam takie parcie na dziecko i boje sie ze to kara za to ze tyle lat mowilam ze dziecka nie chce.
Nie wolno tak myslec ! Żadna kara !
Dopiero zaczynacie i wierze ze szybko sie wam uda!

Ja to akurat raczej słyszałam cos zupenie innego... ze po co mi drugie jedno przeciez starczy, a czemu juz przeciez za wczesnie..
 
Nie wolno tak myslec ! Żadna kara !
Dopiero zaczynacie i wierze ze szybko sie wam uda!

Ja to akurat raczej słyszałam cos zupenie innego... ze po co mi drugie jedno przeciez starczy, a czemu juz przeciez za wczesnie..
Ale powiem Ci że jestes wielka! taka młodziutka jeszcze ucząca a poradziłas sobie. Wychowałas synka i ulozylas sobie zycie. Mam nadzieje że nam wszystkim ulozy sie i kazda zobaczy te wymarzone | |
 
Ironia losu mowicie ? Co powiecie na to ? [emoji14] ja majac 17lat myslalam i glosno mowilam o tym ze nie chce miec dzieci w ogóle a tydzien po tym jak to powiedziałam ujrzalam || [emoji14] urodziłam młodego dwa miesiace przed 18urodzinami [emoji14] bylo duzo zawirowan ale moj mlody to jedna z najlepszych "rzeczy" ktore mnie spotkaly [emoji7]
Teraz 4lata pozniej kiedy juz mam wszystko poukladane, mlody "odchowany", nowy partner najlepszy na swiecie i idealny tata dla mojego młodego, i tak bardzo chcemy dzidziusia to leci juz 9cykl i nic.. [emoji849]
Też miałam 17 lat jak zaszłam w pierwszą ciążę. ;)
 
Też miałam 17 lat jak zaszłam w pierwszą ciążę. ;)
Oo wiedzisz czyli nie ja jedna [emoji4]
Ale powiem Ci że jestes wielka! taka młodziutka jeszcze ucząca a poradziłas sobie. Wychowałas synka i ulozylas sobie zycie. Mam nadzieje że nam wszystkim ulozy sie i kazda zobaczy te wymarzone | |
Tak będzie kazda z nas zobaczy || i urodzi swoje male szczescie [emoji4]
 
reklama
Do góry