reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tak, ostatnio mial 5 mm i pieknie serce bije.Mnie co chwile cos kluje, boli. Czesto mam bol brzucha jakbym zaraz.miala dostać okres. Jest to normalny bol zwiazany z rozciaganiem macicy. Powiedz o tym lekarzowi, ale mysle, ze powie Ci to samo co ja. To Twoja pierwsza ciaza?
Tak pierwsza. Staramy się jakoś od września 2016. Ale też długo brałam leki na skrócenie cyklu i myślę że mi blokowały owulację. A ty długo się staralas?1 dzidzia?
 
reklama
Inka, tylko do gina chyba i do okulisty można bez skierowania, a do każdego innego daje internista. Czyli idziesz do swojego lekarza pierwszego kontaktu i on Ci wystawia co chcesz [emoji3]

TSH masz trochę za wysokie moim zdaniem, a Ft 4 mocno za wysokie [emoji57]

Że tsh trochę za wysokie to wiem, ale czemu uważasz, że ft4 też za wysokie? Zakres jest, z tego co widzialam, między 10 a 25, to tak bardziej niższy wynik niż wyższy bym powiedziała. Chyba że dla starających się są inne wytyczne?
 
Tak pierwsza. Staramy się jakoś od września 2016. Ale też długo brałam leki na skrócenie cyklu i myślę że mi blokowały owulację. A ty długo się staralas?1 dzidzia?
Ja mam już 7letnią corke, ale nie była planowana, wiec w sumie teraz nie wiedziałam, ze tak ciezko "zrobic dziecko" hehe ;) my sie staralismy ponad rok, w miedzyczasie sie udalo, ale ciaze stracilam w 9tc, zatrzymala sie jakos na 6tc. Ja mialam podejrzenie policzystycznych jajnikow, do tego nieregularne cykle, pozne owulacje... Tez bylam na lekach i w koncu udalo sie w cyklu, ktory wlasciwie spisałam na straty :) teraz codziennie sie modle, zeby wszystko bylo dobrze...
 
Ja mam już 7letnią corke, ale nie była planowana, wiec w sumie teraz nie wiedziałam, ze tak ciezko "zrobic dziecko" hehe ;) my sie staralismy ponad rok, w miedzyczasie sie udalo, ale ciaze stracilam w 9tc, zatrzymala sie jakos na 6tc. Ja mialam podejrzenie policzystycznych jajnikow, do tego nieregularne cykle, pozne owulacje... Tez bylam na lekach i w koncu udalo sie w cyklu, ktory wlasciwie spisałam na straty :) teraz codziennie sie modle, zeby wszystko bylo dobrze...
Musi być dobrze,głową do góry,trzymam kciukija nie mam pojęcia czemu długie cykle.na badaniach byłam w szpitalu, wyniki super. A cykl raz 35 raz 45 nigdy nie wiedziałam kiedy będzie nie mam nigdy objawów przed. Teraz odpuściłam seks był pod koniec marca potem w połowie kwietnia i jakoś z tydzień temu dlatego obstawiam owulację około polowy kwietnia z bety też mniej więcej wychodzi 4 tydzien bo według miesiączki to już w ogóle odległa data:)
 
Testy ciążowe robiłam często.zamawialm już hurtowo na allegro:) bo tyle kasy na to szło. Tydzień temu zrobiłam i patrzę druga kreska. Pierwszy raz w życiu. Do poniedziałku zrobiłam chyba z 5 testów.czuje się jak swirnieta :D
 
Testy ciążowe robiłam często.zamawialm już hurtowo na allegro:) bo tyle kasy na to szło. Tydzień temu zrobiłam i patrzę druga kreska. Pierwszy raz w życiu. Do poniedziałku zrobiłam chyba z 5 testów.czuje się jak swirnieta :D
Ja od pierwszego cienia zrobilam w sumie chyba z 15 testow przez kilka dni ;) takze nie jestes sama i mysle, ze kazda z nas tutaj doskonale Cie zrozumie :)
 
Że tsh trochę za wysokie to wiem, ale czemu uważasz, że ft4 też za wysokie? Zakres jest, z tego co widzialam, między 10 a 25, to tak bardziej niższy wynik niż wyższy bym powiedziała. Chyba że dla starających się są inne wytyczne?
Wiesz co, źle spojrzalam, ja miałam w innych parametrach, dlatego Twój wydawał mi się za wysoki, ale jest ok [emoji4]
 
reklama
Do góry