reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tak miała że owulacja wystąpiła tak późno
Tak, ja mialam owu owulacje ok 21dc i mam ciaze mlodsza o tydzien wg usg, to jest calkiem.normalne. Nie kazda kobieta ma owulacje w 14dc, nie kazda ma 28 dniowe cykle, wiec dlatego czesto ciaze wg usg są mlodsze o tydzien, dwa. Nie masz sie czym martwić.
 
reklama
Tak, ja mialam owu owulacje ok 21dc i mam ciaze mlodsza o tydzien wg usg, to jest calkiem.normalne. Nie kazda kobieta ma owulacje w 14dc, nie kazda ma 28 dniowe cykle, wiec dlatego czesto ciaze wg usg są mlodsze o tydzien, dwa. Nie masz sie czym martwić.
Daga dzięki za słowa otuchy:) nie mam z kim pogadać o obawach i chyba świruje doayc długo się stramy. Badania ok a myślę że moja pozna owulacja była przeszkodą i cykle nieregularne..
 
Część dziewczyny podłączam się pod Wasmuszę się wygadać bo chyba wariuje. Tydzień temu test wyszedł pozytywny udałam się do lekarza=nic nie widać wczesna ciąża. Kazał robić betę czy są przyrosty i tak robiłam 476-815-1600. Ostatnia miesiączka 13marzec z tym że mam tak cykle nie regularne że według mnie owulacja była około 15 kwietnia czyli po 30 dniu cyklu.. czy ktotas tak miała?
Tu chyba trzeba gratulować [emoji3]
 
Daga dzięki za słowa otuchy:) nie mam z kim pogadać o obawach i chyba świruje doayc długo się stramy. Badania ok a myślę że moja pozna owulacja była przeszkodą i cykle nieregularne..
Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze sie udalo. Czekanie jest trudne, sama teraz czekam na piątkową wizyte i juz powoli świruje. Teraz sie juz nie stresuj, tylko umow sie na usg za 2 tygodnie. Bety juz tez nie powtarzaj, bo tez bedziesz sie denerwowac, a juz widzialas, ze rosnie :)
 
Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze sie udalo. Czekanie jest trudne, sama teraz czekam na piątkową wizyte i juz powoli świruje. Teraz sie juz nie stresuj, tylko umow sie na usg za 2 tygodnie. Bety juz tez nie powtarzaj, bo tez bedziesz sie denerwowac, a juz widzialas, ze rosnie :)
Przed każdym wynikiem miałam mdłościdzwoniłam do lekarza kazał przyjść we wtorek może już będzie widać pęcherzyk. A przy okazji jakaś infekcja mi się przyplątała.
 
Przed każdym wynikiem miałam mdłościdzwoniłam do lekarza kazał przyjść we wtorek może już będzie widać pęcherzyk. A przy okazji jakaś infekcja mi się przyplątała.
To idz w takim razie, bede trzymala kciuki, zeby juzbbylo cos wiecej widac :) i koniecznie daj znac po wizycie.
Daga a ty który tydzień?
Wg ostatniej miesiaczki 9t2d, a wedlug ostatniego usg 8t2d, ciaza tydzien mlodsza i pokrywa mi sie to idealnie z owulacją.
 
Jasne dam Wam znac:) o ile dożyje hehe. A czy normalne to jest że pobolewa mnie brzuch na dole? Czasem coś zakluje. Ale krótkotrwałe. Mam wrażenie że tak po całym dniu glownie
 
reklama
Czyli co do dnia wyliczone:) dzidziusia już pewnie widać :)
Tak, ostatnio mial 5 mm i pieknie serce bije.
Jasne dam Wam znac:) o ile dożyje hehe. A czy normalne to jest że pobolewa mnie brzuch na dole? Czasem coś zakluje. Ale krótkotrwałe. Mam wrażenie że tak po całym dniu glownie
Mnie co chwile cos kluje, boli. Czesto mam bol brzucha jakbym zaraz.miala dostać okres. Jest to normalny bol zwiazany z rozciaganiem macicy. Powiedz o tym lekarzowi, ale mysle, ze powie Ci to samo co ja. To Twoja pierwsza ciaza?
 
Do góry