reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny. Mam wyniki. W dwóch pozycjach świeci mi się na czerwono. :( Zobacz załącznik 848677
Na szczęście nasz lekarz to też endokrynolog więc jutro wszystko Ci wyjaśni. Będzie dobrze! Trzymaj się i daj znać po wizycie, bo myślami jestem z Tobą!

Dzis mam 19dc i znow te same bole co wczoraj,takie okresowe i od wczoraj mam wrazenie ze zapalenie pecherza sie przypaleta:/
Oby to były TE objawy, trzymam kciuki!


Ja na bieganie zawsze znajdę czas, mam w domu bieżnie godz 22 i jazda (sąsiedzi mnie nienawidzą :-D
Ja ten cykl traktuje na luzie i jadę z Ewą intensywnie bo się zapuscilam.
Podziwiam... Ja dobiegne do autobusu i dysze jak staruszka. Ogólnie to mam kondycję całkiem, całkiem. Uwielbiam chodzić po górach, prace mam 9h dziennie na nogach z ciągłym kucaniem i schylaniem się, więc siłownia mi praktycznie nie potrzebna ;) ale biegać nie cierpię, kiedyś nawet próbowałam, ale po tygodniu odpuściłam;):p

Mam!
Tutaj jestem bez biustonosza dlatego ten biust taki trochę w dole jest. :) Zobacz załącznik 848721
Śliczna sukienka, śliczna Ty! Będziesz piękna panna młoda :)

Jestem w 22 dc do @ zostało 10 dni, mam dużo białego śluzu a zwykle przed @ go nie mialam , mam nadzieje ze w tym cyklu się uda
Trzymam kciuki! Ja też mam taką nadzieję, że ten cykl jest mój, ale od wczoraj mam jakieś myśli, że nic z tego...

@Migdalove jesteś piękna, sukienka cudowna!

Melduje, ze z fasolką wszystko ok. Ma troche ponad 5mm. Serce bije 154/min czyli jak najbardxiej w normie. Ciąża mlodsza o tydzien. Lekarz powiedzial, zeby tak do konca nie sugerować zie na poczatku pomiarami, bo to sa milimetry i ciezko zmierzyc cokolwiek. Kolejna wizyta 11.05 :)
Kamień z serca! Chociaż czułam, że wszystko będzie ok:) Rosnijcie zdrowo!
 
reklama
To ja też zamelduje, że moje szczęście ma 4mm i pikające serduszko :)
Jak narazie wszystko super i oby tak dalej!
A @Dagaa11 to taka nasza forumowa panikara :p
Ale @Dagaa11 tym razem wytrwamy razem do tego 11 tego bez żadnych stresów nie? Będę cię pilnować :p

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i śle nowe fluidki prosto po badaniu ;) ~~~~~~

@Migdalove sukienka prześliczna i będziesz cudnie wyglądała :)
 
To ja też zamelduje, że moje szczęście ma 4mm i pikające serduszko :)
Jak narazie wszystko super i oby tak dalej!
A @Dagaa11 to taka nasza forumowa panikara :p
Ale @Dagaa11 tym razem wytrwamy razem do tego 11 tego bez żadnych stresów nie? Będę cię pilnować :p

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i śle nowe fluidki prosto po badaniu ;) ~~~~~~

@Migdalove sukienka prześliczna i będziesz cudnie wyglądała :)
Wow!!! Super!!! Mega się cieszę!!! Niech to szczęście rośnie zdrowo! :tak:
 
Uhh wiem ze trzeba czasu ale myslalam ze sie z tym uporałam ale przeryczałam pół wieczoru :-(

Nie moge pogodzic sie z tą stratą. Chciałabym się cieszyć tą ciążą. Nawet miesiąc nie było mi dane :-( jeszcze to ze na poczatku byl przyrost bety o 120% w 48h i wszystko było super i tak nagle się pozmieniało. Znajduję ciągle winę w sobie, że to ja coś źle zrobiłam, że to przeze mnie. Że mogłam coś zaradzić a nawet nie poczułam że coś jest nie tak :-(
 
3 mam kciuki by sie udalo:) Tez bardzo licze na ten cykl i chciala bym zostac styczniowka.
Ja dzis co prawda 19dc ale tez zaczol mi sie bialy sluz. Wogole ten cykl jakis dziwny u mnie bo zawsze w czasie owulacji mialam pelno sluzu plodnego a w tym nie widzialam go wcale.
Z tym śluzem miałam dokładnie tak samo, dziwne, oby to było to i nam się udało! :)
 
Na szczęście nasz lekarz to też endokrynolog więc jutro wszystko Ci wyjaśni. Będzie dobrze! Trzymaj się i daj znać po wizycie, bo myślami jestem z Tobą!


Oby to były TE objawy, trzymam kciuki!



Podziwiam... Ja dobiegne do autobusu i dysze jak staruszka. Ogólnie to mam kondycję całkiem, całkiem. Uwielbiam chodzić po górach, prace mam 9h dziennie na nogach z ciągłym kucaniem i schylaniem się, więc siłownia mi praktycznie nie potrzebna ;) ale biegać nie cierpię, kiedyś nawet próbowałam, ale po tygodniu odpuściłam;):p


Śliczna sukienka, śliczna Ty! Będziesz piękna panna młoda :)


Trzymam kciuki! Ja też mam taką nadzieję, że ten cykl jest mój, ale od wczoraj mam jakieś myśli, że nic z tego...


Kamień z serca! Chociaż czułam, że wszystko będzie ok:) Rosnijcie zdrowo!
Trzymam kciuki również za Ciebie! :)
 
Uhh wiem ze trzeba czasu ale myslalam ze sie z tym uporałam ale przeryczałam pół wieczoru :-(

Nie moge pogodzic sie z tą stratą. Chciałabym się cieszyć tą ciążą. Nawet miesiąc nie było mi dane :-( jeszcze to ze na poczatku byl przyrost bety o 120% w 48h i wszystko było super i tak nagle się pozmieniało. Znajduję ciągle winę w sobie, że to ja coś źle zrobiłam, że to przeze mnie. Że mogłam coś zaradzić a nawet nie poczułam że coś jest nie tak :-(
Nie wiem co czujesz, ale jestem pewna , że nie długo nacieszysz się ciąża i po 9 miesiącach maleństwem! Przytulam mocno i wspieram! :tak:
 
To ja też zamelduje, że moje szczęście ma 4mm i pikające serduszko :)
Jak narazie wszystko super i oby tak dalej!
A @Dagaa11 to taka nasza forumowa panikara :p
Ale @Dagaa11 tym razem wytrwamy razem do tego 11 tego bez żadnych stresów nie? Będę cię pilnować :p

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i śle nowe fluidki prosto po badaniu ;) ~~~~~~

@Migdalove sukienka prześliczna i będziesz cudnie wyglądała :)
Super gratuluję, nudnej ciąży! :)
 
Uhh wiem ze trzeba czasu ale myslalam ze sie z tym uporałam ale przeryczałam pół wieczoru :-(

Nie moge pogodzic sie z tą stratą. Chciałabym się cieszyć tą ciążą. Nawet miesiąc nie było mi dane :-( jeszcze to ze na poczatku byl przyrost bety o 120% w 48h i wszystko było super i tak nagle się pozmieniało. Znajduję ciągle winę w sobie, że to ja coś źle zrobiłam, że to przeze mnie. Że mogłam coś zaradzić a nawet nie poczułam że coś jest nie tak :-(
Kochana to nie Twoja wina. Maleństwo najwidoczniej było za słabe :(
 
reklama
To ja też zamelduje, że moje szczęście ma 4mm i pikające serduszko :)
Jak narazie wszystko super i oby tak dalej!
A @Dagaa11 to taka nasza forumowa panikara [emoji14]
Ale @Dagaa11 tym razem wytrwamy razem do tego 11 tego bez żadnych stresów nie? Będę cię pilnować [emoji14]

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i śle nowe fluidki prosto po badaniu ;) ~~~~~~

@Migdalove sukienka prześliczna i będziesz cudnie wyglądała :)
Haha no teraz to już na serio luzuje [emoji14] panikowac bede dopiero kilka dni przed 11 maja pewnie :D ale damy rade, kto jak nie my? :)
Uhh wiem ze trzeba czasu ale myslalam ze sie z tym uporałam ale przeryczałam pół wieczoru :-(

Nie moge pogodzic sie z tą stratą. Chciałabym się cieszyć tą ciążą. Nawet miesiąc nie było mi dane :-( jeszcze to ze na poczatku byl przyrost bety o 120% w 48h i wszystko było super i tak nagle się pozmieniało. Znajduję ciągle winę w sobie, że to ja coś źle zrobiłam, że to przeze mnie. Że mogłam coś zaradzić a nawet nie poczułam że coś jest nie tak :-(
Aga... To nie twoja wina..wiesz ja po poronieniu we wrzesniu tlumaczylan sobie, ze tal musialo byc, bo inaczej dzieciątko byloby chore. Mam w rodzinie dziecko z dzieciecym porazeniem mozgowym. Juz w zasadzie nie dziecko, bo w t roku skonczy 27 lat, ale.wierz mi jej mama, a moja ciocia ma bardzo ciezkie zycie... zresztą ona sama też... Aga, natura.widocznie wiedziała, co miała zrobić. Dla Ciebie to ogromny cios, ale zobaczysz ze z dnia na dzien bedzie Ci łatwiej. Niedlugo bedziesz miala kolejna szanse na ciaze i szczesliwe zakonczenie. Trzymaj sie, pamietaj, ze czas leczy rany.
 
Do góry