reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy sie z mezem o druga dzidzie od pazdziernika tamtego roku, w grudniu juz sue udalo ale niestety tylko do 14.01☹️, obecnie przypada nasz drugi cykl starań, jestem 12 dpo, mam bóle w podbrzuszu ale troche inne niz na @, temp 37,2-37,4 ale wczoraj spadla do 36,9 a dzisiaj znowu do gory, czytalam, ze to moze być implantacja. Jutro chhba nie wytrzymam i zrobie test z rana . Wogole jestem Asia, Szczecin, lat 35, 1 córka. Pozdrawiam wzzystkie starajace
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy sie z mezem o druga dzidzie od pazdziernika tamtego roku, w grudniu juz sue udalo ale niestety tylko do 14.01[emoji852]️, obecnie przypada nasz drugi cykl starań, jestem 12 dpo, mam bóle w podbrzuszu ale troche inne niz na @, temp 37,2-37,4 ale wczoraj spadla do 36,9 a dzisiaj znowu do gory, czytalam, ze to moze być implantacja. Jutro chhba nie wytrzymam i zrobie test z rana . Wogole jestem Asia, Szczecin, lat 35, 1 córka. Pozdrawiam wzzystkie starajace
Witaj [emoji4] jesli to implantacja to jutro bedzie za wcześnie na test. Ale moze byla wczesniej i cos wyjdzie, trzymam kciuki [emoji110]
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy sie z mezem o druga dzidzie od pazdziernika tamtego roku, w grudniu juz sue udalo ale niestety tylko do 14.01☹️, obecnie przypada nasz drugi cykl starań, jestem 12 dpo, mam bóle w podbrzuszu ale troche inne niz na @, temp 37,2-37,4 ale wczoraj spadla do 36,9 a dzisiaj znowu do gory, czytalam, ze to moze być implantacja. Jutro chhba nie wytrzymam i zrobie test z rana . Wogole jestem Asia, Szczecin, lat 35, 1 córka. Pozdrawiam wzzystkie starajace
Witaj i sie rozgosc:) 3 mam kciuki by to byla ciaza.
 
Tak, to dokładnie ten [emoji846]. Cieszę się w takim razie [emoji16] chodzisz prywatnie czy na NFZ? Słyszałam, ze na Porębie przyjmuje tez na NFZ, ale długo się czeka. Ja idę prywatnie teraz i wizyta 200 zł wiec faktycznie trochę kosztuje, ale kolejna opinia potwierdzająca, ze chyba warto [emoji846]
Prywatnie chodzę, nie wiem czy mnie polubił ;):D czy tak jest, ale tylko za pierwszą wizytę wziął 200 a za drugą i wszystkie kolejne po 150, ale ja jestem u niego 2-3 razy w cyklu plus czasami 4 raz na dyżurze w szpitalu, a tam nie bierze kasy ;) więc może mam zniżkę jako stała klientka;) teraz idę do niego w sobote:) może głupio to zabrzmi, ale lubię te wizyty u niego, czuję się taka spokojna i wierzę że mi pomoze:) ja słyszałam, że kiedyś przyjmował na NFZ, a że od jakiegoś czasu już nie, ale też to wiem poczta pantoflowa więc nic pewnego.
 
Dziewvzynu tylko informuje ze moj maluszek umarl w nocy z wczoraj na dzis :( w weekend kaza przyjsc urodzic martwe malenstwo. Swiat sie zawalil.
Nie potrafię nawet opisać tego smutku, żalu i współczucia.... :(:(:(. Trzymaj się dzielnie kochana.... strasznie mi przykro, tak bardzo walczyliście.... niesprawiedliwe jest że takie maleństwa odchodzą....
 
Nie to, że ten sam dzień cyklu to i to samo miasto kochana:);)zaraz się okaże, że mamy tego samego ginekoga:p czy jego inicjały to K. W ??

To cieszę się, ja to uwielbiam zwierzęta i strasznie przeżywam jak im się coś dzieje. A jak ktoś chce żebym ryczała na filmie to najlepiej mi puścić film ze zwierzatkami;)


Ja bym swojego chciała, ale przez to podwyższone żelazo odmawia współpracy ;) i nie chce nic łykać...
Ja z kolei zastanawiam się nad tym żelem conceive plus, jak dobrze kojarzę to @EklerkaDaria używała go w tym cyklu??? ;) i coraz bardziej mnie korci żeby spróbować :p:D
Tak, używałam :). Ale gwarancji nie dam, że to właśnie on pomógł ;). Polecam jeszcze „po” dupsko do góry, najlepiej świece zrobić z nogami na ścianie. Ja o tym zapomniałam wcześniej, w tym cyklu mi się przypomniało i może to właśnie przez to się udało ;)
 
@Ewusia1986 ..nie boisz się, że wszystkie Twoje dane są w necie? łacznie z peselem, imieniem i nazwiskiem...uważaj lepiej. Ludzie ojradajacy z danych są wszedzie.
ps. Widzę, że moje okolice. W bb byłam w piątek. Moja lekarka pracuje w wojewódzkim.
 
Nie wiem co sie stalo :( wszystko bylo pieknie, wczoraj sluchalam po obiedzie serduszka. Cala noc nie spalam, nerwy, mdlosci, od 4 rano postanowilam posluchac serca i nie bylo... probowala ze 100 razy. I juz wiedzialam... nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo. Pojechalam na usg i 13 tydz, martwe malenstwo lezy bez ruchu. Krzyczalam.na caly szpital, wpadlam w taki zal, ze nie kontrolowalam placzu. A tam pelno kobiet w ciazy na poczekalni... Teraz zaplakuje sie w domu, mam mysli samobojcze, nienawidze samej siebie i zycze sobie jaknajgorzej, jakkolwiek to idiotycznie brzmi. Jest tylko jeden lekarz ktory podejmie sie zabiegu na tym etapie ciazy, we wtorek dopiero. A jesli zdecyduje sie urodzic to w sobote do szpitala. Zostawili mnie z tym moim.martwym cudem, rozumiecie... dzieckiem ktore dalo mi najwieksza wygrana pod sloncem, ktore przetrwalo dwa krwotoki a odeszlo cichutko z dnia na dzien... zostawili mnoe z tym a ja nie potrafie zyc. Moj synn chodzi i pyta, wie ze dzidzius umarl... tak sie cieszyl, to bylo tez spelnienie jego marzen. A ja czuje taka pustje i zal, utrate czasu i tych staran...... no po co..... po co lezec plackiem miesiac.... zeby teraz rodzic martwe dziecko? Brzuch mi juz urosl, a tam tylko martwe malenstwo. A wsparcie... praktycznie zerowe.
 
reklama
Tak, używałam :). Ale gwarancji nie dam, że to właśnie on pomógł ;). Polecam jeszcze „po” dupsko do góry, najlepiej świece zrobić z nogami na ścianie. Ja o tym zapomniałam wcześniej, w tym cyklu mi się przypomniało i może to właśnie przez to się udało ;)
I tak chyba spróbuję tego żelu:) mi mąż ostatnio przynosił poduszki pod pupę i się podsmiechiwal, jak zacznę robić świecę to na bank będzie miał powód do śmiechu  ;) :D ale co tam! W tym cyklu zamierzam wszystko to co może pomoc robić na maxa! :);)
 
Do góry