reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Czyli pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 10 marca? [emoji23] No to kurcze oby u mnie była ciąża. Byłoby ciekawie. [emoji23] Ale znając życie pewnie znowu organizm robi mnie w konia. [emoji23]

2018-08-31-003-005.jpg
Ja miałam 7 marca @. Cykle 29-30
 
reklama
To zaczynamy tego samego dnia cykl;) ja zaplanowałam, że dla mnie będzie szczęśliwy ;) a tak serio to taka mam nadzieję ;) może będziemy testować tego samego dnia ;)

Wartowaloby zbić to TSH, ogólnie przyjęte jest, że dla starających się poniżej 2 powinno być, ale mój lekarz mówi że powinno być ok 1 raz skoczylo mi do 1,26 to mówił że to już górna granica. Reszty hormonów nie wiem jak ocenić, wiem tylko że stosunek LH do FSH powinien być ok 1 i wiem tylko tyle, że jak ta wartość jest jakaś duża to jest to związane z PCOS, ale to tylko w połączeniu z obrazem usg bierze się pod uwage. Dokładnie nie wiem, musiałabyś sama doczytać o tym, a najlepiej porozmawiać o tym z lekarzem.

@Fleur86 bardzo podoba mi się ten plan [emoji846], testowanie wypada mi zaraz po weekendzie majowym.
@Migdalove kciuki dalej zaciśnięte [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z jednej strony tak sie cieszę z Waszych ciąż z drugiej czuje sie mega zdołowana, u mnie kolejny test kompletnie biały, @ jak nie było tak nie ma, plamię od czasu do czasu, spróbuje sie wcisnąć na tygodniu na wizytę do porządnej lekarki od niepłodności, ale może być ciężko, bo tłumy do niej wala drzwiami i oknami...
Kochana wiem co czujesz, mam to samo, tyle, że nie mam plamien. Trzymam kciuki kochana żeby było u ciebie wszystko ok i żeby była to ciąża! [emoji813]

2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
Do góry