reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mam tylko problem z drożnością nosa. A wydzielina z nosa jest żółto zielona, a z tego co pamiętam jak lekarz rodzinny mi mówił to tak jest przy zapaleniu np. zatok. Przy grypie nie miałam takiego kataru... Może jutro do lekarza się dostanę to coś zaradzi.
2bd6485dac5181e8a8bf23f3a7fe975d.jpg


2018-08-31-003-005.jpg
Nieraz przy alergi tez katar jest gęsty, choć częściej właśnie woda leci. Może masz nie doleczone zatoki? Polecam inhalacje robić. Ja mam takie same tendencje i synuś ma to po mnie. Bez inhalacji jest dupa.
 
reklama
Mogło przeziębienie przesunąć, ale oby to nie to tylko fasolka. Ja zawsze dostawałam 5 dni po ostatniej tabletce. Leć na tą betę jak najszybciej. Trzymam mocno kciuki i czekam na grudniowych mamach :D
Przeziębienie + stres a miałam go oistatnio sporo. Oby jednak to była fasolka. :) Teoretyczny termin byłby +/- 15 grudnia. :)

2018-08-31-003-005.jpg
 
Nieraz przy alergi tez katar jest gęsty, choć częściej właśnie woda leci. Może masz nie doleczone zatoki? Polecam inhalacje robić. Ja mam takie same tendencje i synuś ma to po mnie. Bez inhalacji jest dupa.
Nigdy nie miałam problemu z zatokami, nawet teraz nic nie boli w tym temacie tyle, że właśnie gardło nawala napuchnięte też jest. Jakieś przeziębienie. No nic, spróbuję jutro dostać się do lekarza.

2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
Do góry