reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Co myslicie? Test robiony po kilkukrotnym wcześniejszym oddaniu moczu
No pozytywny jak cholera! [emoji813] Gratuluję! [emoji813]

2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
Hej Hej! Ja dziś rano zatestowalam I tak jak myślałam biel aż mnie porazila :laugh2: u mnie 33dc zobaczymy jak długo będzie trwać :p @Migdalove trzymam kciuki za fasolkę, mój synek jest z 12 grudnia. Gdyby mi się teraz udało to termin byłby na 2 połowę grudnia. Ach... zawsze pozostaje ta nadzieja póki wrednej @ nie ma:p
 
Dzien dobry!

Wlasnie zamawiam sobie niepokalanka :D

Poki co pije kawke. Kurcze apteka gemini ladnie wyprzedzila doz.pl :o a jeszcze z pol roku temu doz.pl byl wg mnie najlepiej zaopatrzony z odbiorem w aptece. Dawno lekow nie zamawialam...
Jakie witaminki podajecie mezom?
W ogole jak z braniem? Biorą bo biorą czy jednak wiedzą co i na co ? Bo moj to nie przywiazuje uwagi... troche u nas jak pensjonariusz
emoji23.png
ja szykuje-on lyka

Btw: nadal zachwycam sie swoim unormowanym testosteronem!

Moj niestety nie bardzo chce łykać odkąd dowiedział się o tym podwyższonym żelazie, teraz to każda witamina jest zła i boi się, że przedawkuje:D;) A ja niestety mam takie obawy, że trochę winy może być po jego stronie, bo ma stresującą pracę i pali e papierosa no i uparł się, że dopiero po pół roku niepowodzeń będzie wszystko zmieniał na lepsze i pójdzie na badanie nasienia... A ja mam go ochotę już wyslac;) jak w tym cyklu nie wyjdzie to jakoś będę musiała go przekonać żeby poszedł wcześniej... Szkoda mi będzie wtedy czekać 3 kolejnych cykli. A Niepokalanka polecam ją dzięki niemu mam mniej bolesne@ i mam wrażenie, że to właśnie od niego cera mi się poprawiła... Cieszę się, że ten testosteron Ci się unormował, a bardzo wysoki miałaś? Co się robi na u unormowanie testosteronu?? Ja jutro ide na badanie na rezerwę jajnikową i może też sprawdzę sobie ten testosteron, bo tego jeszcze nie badalam;) a w sumie mam jakieś nadprogramowe włosy w miejscach w których nie powinny być :p
 
reklama
Co myslicie? Test robiony po kilkukrotnym wcześniejszym oddaniu moczu

Piekne kreseczki, gratuluje! [emoji2]

Moj niestety nie bardzo chce łykać odkąd dowiedział się o tym podwyższonym żelazie, teraz to każda witamina jest zła i boi się, że przedawkuje:D;) A ja niestety mam takie obawy, że trochę winy może być po jego stronie, bo ma stresującą pracę i pali e papierosa no i uparł się, że dopiero po pół roku niepowodzeń będzie wszystko zmieniał na lepsze i pójdzie na badanie nasienia... A ja mam go ochotę już wyslac;) jak w tym cyklu nie wyjdzie to jakoś będę musiała go przekonać żeby poszedł wcześniej... Szkoda mi będzie wtedy czekać 3 kolejnych cykli. A Niepokalanka polecam ją dzięki niemu mam mniej bolesne@ i mam wrażenie, że to właśnie od niego cera mi się poprawiła... Cieszę się, że ten testosteron Ci się unormował, a bardzo wysoki miałaś? Co się robi na u unormowanie testosteronu?? Ja jutro ide na badanie na rezerwę jajnikową i może też sprawdzę sobie ten testosteron, bo tego jeszcze nie badalam;) a w sumie mam jakieś nadprogramowe włosy w miejscach w których nie powinny być :p

Ja zmienilam podejscie do zywienia. Krowy unijne musza wyrobic pewne normy. Producenci podają hormony. Rzadko pije nirmalne mleko, ale pije mleko bez laktozy. Jest przetworzone co oznacza ze sa pewnej czesci hormonow pozbawione. No i nie jem tyle miesa co kiedys...

Musi byc faza na przedawkowanych witaminach [emoji23]

Moj pali zwykle papieosy, robil podejscia by to rzucic ale nie udalo sie. Juz przebąkiwalam o badaniach nasienia ze gin mi kazal mu przekazac ze musi sie zbadac. Badanie platne do 200 zl na ten moment musimy odpuscic bo mamy wydatki.
 
Do góry