reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A my chyba dzisiaj znowu pójdziemy na spacer, jeśli nie będzie mocno wiało. U mnie przeziębienia oczywiście ciąg dalszy, katar okropny, już nie wodnisty tylko typowy dla zapalenia. Sutki są mega czerwone, bolesne, narzeczony mówi że piersi są jakby spuchnięte. Ostatni raz tak miałam zanim brałam euthyrox czyli ponad pół roku temu.
Jak myślicie kochane mogę ponownie brać duphaston tak w razie czego?

2018-08-31-003-005.jpg
Ja bym odczekala do 10 dni. Zreszta jak w srode wyjdzie beta to biegiem do gina :*

Moze masz alergie a nie przeziębienie??
 
reklama
Ja bym odczekala do 10 dni. Zreszta jak w srode wyjdzie beta to biegiem do gina :*

Moze masz alergie a nie przeziębienie??
Wiesz co też tak się zastanawiam... Bo za długo to już trwa... Ponad tydzień, jak tylko ciepło się zrobiło. Ale na drugie mam okropny ból gardła i miałam gorączkę. A poza tym to mam katar sienny cały rok, ale to woda z nosa leci niż taki katar jak teraz. Siedzi mi tego tyle w zatokach...

2018-08-31-003-005.jpg
 
A my chyba dzisiaj znowu pójdziemy na spacer, jeśli nie będzie mocno wiało. U mnie przeziębienia oczywiście ciąg dalszy, katar okropny, już nie wodnisty tylko typowy dla zapalenia. Sutki są mega czerwone, bolesne, narzeczony mówi że piersi są jakby spuchnięte. Ostatni raz tak miałam zanim brałam euthyrox czyli ponad pół roku temu.
Jak myślicie kochane mogę ponownie brać duphaston tak w razie czego?

2018-08-31-003-005.jpg
Ile jest dni po ostatnim dupku? Jeśli nie będzie @ to oznacza tylko jedno. :) Trzymam mocno kciuki!
 
Jeśli do środy nie będzie @ to na bank idę na betę, bo nie ma co. Dzisiaj 30dc a z duphastonem zawsze były 27 dniowe. Albo przez przeziębienie tak się spóźnia. Nie biorę żadnych antybiotyków, tyle co paracetamol.

2018-08-31-003-005.jpg
 
Wiesz co też tak się zastanawiam... Bo za długo to już trwa... Ponad tydzień, jak tylko ciepło się zrobiło. Ale na drugie mam okropny ból gardła i miałam gorączkę. A poza tym to mam katar sienny cały rok, ale to woda z nosa leci niż taki katar jak teraz. Siedzi mi tego tyle w zatokach...

2018-08-31-003-005.jpg
Hmm moze poczytaj w tym temacie? Moze na trawy, teraz to wszystko ruszylo :/
 
Hmm moze poczytaj w tym temacie? Moze na trawy, teraz to wszystko ruszylo :/
Mam tylko problem z drożnością nosa. A wydzielina z nosa jest żółto zielona, a z tego co pamiętam jak lekarz rodzinny mi mówił to tak jest przy zapaleniu np. zatok. Przy grypie nie miałam takiego kataru... Może jutro do lekarza się dostanę to coś zaradzi.
2bd6485dac5181e8a8bf23f3a7fe975d.jpg


2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
Do góry