reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@Stonkabiedronka czekamy na wieści! ;)

Na Podkarpaciu tez deszczowo, wyprawilam chlopa do pracy i położyłam się spać dalej..zmęczona jestem ostatnio.
Do tego nocne marsze do toalety na siku.
Okresu nadal brak. Piersi dziś bolą, brzuch tez
Boje się bieli
Jeszcze z 2 dni wytrzymam i jak się nie pojawi zrobię. Będę wiedzieć na czym stoję; d
 
A u nas taka pogoda :) Zapowiada się piękny kwiecień. :)
76965021baae812948ae7807192d97d5.jpg


2018-08-31-003-005.jpg
 
Hej dziewczyny, czytam was, ale czasu na odpisywanie brak. Gratuluję wszystkim dobrych wyników bety i pozytywnych wiesci po badaniach usg:) ja mam dziwna sytuację.... Testy wychodzą mi negatywne, a okresu brak, dzisiaj 30dc przy cyklach 26-28... Przed chwilą zrobiłam test owulacyjny a tam trochę bledsza kreska.... Zaznaczam że po owu wychodziły mi bielusienkie. Pierwszy pozytywny owu był w 14 dc... Możliwe że do tej pory ciążowy nic by nie wykazał nawet gdyby była ciąża?? Wątpię żeby coś z tego było bo to całkowicie naturalny cykl... Może to ten duphaston tak namieszal w cyklu?? Dla pewności jadę na betę...
 
Teraz czekamy na wyniki. Ale powiem Wam, ze dwa razy robiłam już betę w tym laboratorium i pierwszy raz dzisiaj trafiłam na taka super babeczkę, która pogadała ze mna, życzyła powodzenia i szczęścia i w ogóle wyszłam stamtąd taka spokojna a nie jak wcześniej wkurzona bo były babeczki naburmuszone jakby za karę.
 
Teraz czekamy na wyniki. Ale powiem Wam, ze dwa razy robiłam już betę w tym laboratorium i pierwszy raz dzisiaj trafiłam na taka super babeczkę, która pogadała ze mna, życzyła powodzenia i szczęścia i w ogóle wyszłam stamtąd taka spokojna a nie jak wcześniej wkurzona bo były babeczki naburmuszone jakby za karę.
To w laboratorium do którego najczęściej chodzę jest taka bardzo miła kobitka. :) Bo w drugim labo to tragedia.

2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
Ehhh powiem wam że pamiętam dokładnie jak mi Pani w laboratorium dała wynik i pytam się jej co to znaczy [emoji23] bo jakaś taka oszołomiona byłam a ona mówi że 3 tyg [emoji7] szczerze to czułam się jakby mnie ktoś walnął czymś ciężkim w głowę [emoji4] ale życzę tego każdej z was [emoji4][emoji4][emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Do góry