reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
No u mnie właśnie z tego powodu mi zapisał :) Byłam dwa cykle na monitoringu i pęcherzyki nie rosły więc dostałam clo. :)
A jak u Ciebie z pęcherzykami? :)
Odkąd pamietam nie miałam z tym problemu, teraz tez 2 cykle sprawdzone i były - chyba w prawym jajniku, duzy dominujący :) ale nie wiem czy zawsze pękały, bynajmniej te które miałam monitorowane to tak. Dostałam pregnyl może zapobiegawczo, ale i dobrze- fajnie jakby coś się ruszyło w koncu;)
 
A u mnie leci. Czekam na pierwszą miesiączkę po 4 stracie. Również dostałam clo od gin wykupiłam ale nie biorę. Zaczęłam zażywać metformine na IO

U mnie dziecko to już zostało w niespelnionych marzeniach.
Nie mysl tak proszę. Doczekasz się w koncu maluszka, każda z nas się doczeka - nie może być inaczej!
Jest ciężko, bo mam dni ze trace nadzieje... ale z drugiej strony nadal wierze, ze jeszcze się uda... ❤️
 
Ojej :( strasznie mi przykro eh jakie to niesprawiedliwe..
Matko widze po naszym forum i w ogóle wśród znajomych, ile dziewczyn zmaga się z problemem niepłodności to jestem przerażona :( nie spodziewałam się tego, ze dotyczy to aż tak wielu kobiet :( te wszystkie poronienia - dlaczego tak się dzieje :(
kiedyś kobiety modliły się by więcej nie rodzic a teraz jest wręcz odwrotnie :(
 
Niestety ... w moim gronie koleżanek 27-30 lat bardzo wiele poronień ... udało się tym, które wpadły w okresie studenckim czyli w wieku ok 22-24 lat. A dziś już maja po dwoje dzieci.
 
reklama
Do góry