reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja miałam zastrzyk w czwartek, w sobotę czułam, ze pękł. Gin kazał współżyć w piątek, w sobotę i niedziele. Owu w pon. potwierdzona monitoringiem :) Niestety my w sobotę nie wspolzylismy i jestem trochę zawiedziona, ze się nie uda :((
Bądź dobrej myśli! Jak ma być to będzie, a jeśli nie to po prostu nie jest to jeszcze ten czas ;)
 
Mam pytanie takie od tak na luzie ;) , czy przed wizytą u ginekologa, dzień przed zdarza wam sie "zbliżenie ? Czy jednak staracie sie powstrzymać?
Oczywiście że tak ( mówię za siebie). Co ma zbliżenie związane z wizytą u gin? Przed wizytą chyba każda kobieta się myje więc to jest bez różnicy. Przykrego zapachu nie powinno być.
 
Mam pytanie takie od tak na luzie ;) , czy przed wizytą u ginekologa, dzień przed zdarza wam sie "zbliżenie ? Czy jednak staracie sie powstrzymać?
Kiedyś gdzieś czytałam, ze lepiej się powstrzymać bo może być pozostałość spermy, która ginekolog może pomylić z płynem owulacyjnym
Koniec końców nie stosuje się do tego zalecenia. Dzień przed wizyta współżyjemy.
 
Kiedyś gdzieś czytałam, ze lepiej się powstrzymać bo może być pozostałość spermy, która ginekolog może pomylić z płynem owulacyjnym
Koniec końców nie stosuje się do tego zalecenia. Dzień przed wizyta współżyjemy.
To jest jeden powód ale raczej nie taki ważny, najważniejszym powodem jest to, że wymaz lub cytologia może wyjść nieprawidłowo przez współżycie. Dlatego powinnyśmy się powstrzymać że współżyciem na dzień przed wizytą. Oczywiście jeśli wiemy, że nie będzie wymazow czy cytologii to wspolzyc można a jeśli lekarz będzie chciał nagle zrobić jedno z tych dwóch badań powinniśmy powiadomić go o współżyciu.
 
To jest jeden powód ale raczej nie taki ważny, najważniejszym powodem jest to, że wymaz lub cytologia może wyjść nieprawidłowo przez współżycie. Dlatego powinnyśmy się powstrzymać że współżyciem na dzień przed wizytą. Oczywiście jeśli wiemy, że nie będzie wymazow czy cytologii to wspolzyc można a jeśli lekarz będzie chciał nagle zrobić jedno z tych dwóch badań powinniśmy powiadomić go o współżyciu.
Szczerze mówiąc zawsze miałam takie szczęście że cytologia była robiona z minuty na minutę i nie wiedziałam że będzie pobierana i stosunki były dzień przed wizytą. Mówiłam że był stosunek dzień wcześniej wieczorem bądź w nocy to usłyszałam. Nic nie szkodzi jeśli lekarz dobrze pobierze wymas to wynik będzie jak najbardziej wiarygodny.
 
reklama
Szczerze mówiąc zawsze miałam takie szczęście że cytologia była robiona z minuty na minutę i nie wiedziałam że będzie pobierana i stosunki były dzień przed wizytą. Mówiłam że był stosunek dzień wcześniej wieczorem bądź w nocy to usłyszałam. Nic nie szkodzi jeśli lekarz dobrze pobierze wymas to wynik będzie jak najbardziej wiarygodny.
Dobrze pobierze wymaz czyli ominie ejakulat? :D no proszę cię. ;) może być tak, że to mężczyzna będzie miał stan zapalny a ty nie a w wyniku twojego wymazu okaże się jakieś zapalenie. Kwestia tego jak u oby partnerów jest ok to spoko ale mimo wszystko racjonalny lekarz weźmie to pod uwagę i powie, że wynik może być fałszywy z racji współżycia i raczej nie będzie robił tych badań. :)
 
Do góry