reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dołączam, mnie ratuje Neutrogena!

@Migdalove to ekstra :)! Lubię takie przytulne imprezki.

@Kasienka3b a synek w jakim wieku? Lubi wesela? Macie faktycznie jeszcze sporo czasu do namysłu :).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Synek w kwietniu bedzie mial 6 lat. Praktycznie na kazdym weselu z nami byl tylko raz nie jak bylam swiadkowa u przyjaciolki. Pamietam ze dlugo byl obrazony na mnie i meza ze go nie wzielismy. Ja przez to tez mialam wyzuty sumienia.
 
reklama
Testowalam 28, 35 dc dziś jest 37 dc, przez ostatnie dwa tygodnie piersi mnie raz bolały raz nie teraz też tak jest dlatego myślę że to hormony. .... poczekam jak nic się nie wydarzy to po świętach pójdę na betę bo teraz cały czas w pracy a jak kończę to laboratorium zamknięte. ...
 
Dzień Dobry
My mamy zaproszenie na wesele w czerwcu, syn będzie miał wtedy 19 miesięcy i mam go zamiar zabrać na pare godzin, później podrzuce mojej siostrze ;)

Mogą być od dupka takie dziwne odczucia w podbrzuszu ? Bo mimo iż na ten cykl nie liczę to i tak by było za wcześnie na objawy

Aa i witam nowe dziewczyny :)
 
Według mnie wyniki są ok. Ja miałam anty Tg 16,10. Mieścisz się w normach. Oj przepraszam, masz inne normy. Ale myśle, że on dużo nie zmienia.

@irminka1231 gratulacje wielkie! Beta przepiękna. Może żeczywiście na bliźniaki się zanosi ;). Trzymam mocno kciuki!

Ja się nie odzywałam długo, bo pracy mnóstwo a co za tym idzie brak myślenia o tym czy się udało czy nie. Biorę dupka i jeszcze mi na chyba 4 dni zostały. Wiec testuje w niedziele. Przygotowania do świąt dopiero zaczęłam dzisiaj. Zawiesiłam po 13 latach mieszkania w domu firanki :D. Jakoś tak się przyzwyczaiłam ze ich nie ma :p. Ale mi teraz dziwnie z nimi... ale są piękne. I jeszcze się pochwale, ze mąż mi auto kupił :) i to tak na przekór praktycznie dwuosobowe ;). Powiedział, że w ciąży nie jestem, to mi wystarczy takie :p.
Trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające![/QUOTE
Ja po wizycie na USG połówkowe :)
Zdrowa baba :) także syn szczęśliwy ma tą wymarzoną siostrę [emoji7]

@imrminka1231 przyrost jak najbardziej ok :) ponad 200%
@pitaja22 testy ciążowe dla mnie ok strumieniowe biało różowe. Pokazała się kreska a beta tego dnia wyszła mi 9.27
.

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Dziekuje dziewczyny gratuluje córeczki.co do tych testow bialo rozowych z allegromi kreska druga pokazala sie 9dpo.tez polecam.
Migdalove kameralne imprezki sa najlepsze.
Mdlosci mnie męczą i zaczynaja piersi bolec mocnej.i mam ogromna chec na mieso i jego pochodne.a normalnie nie lubie miesa .za to bardzo bylam za slodkim teraz odrzucilo mnie od slodkiego.
Aga 6 piekny przyrost bety jeszcze raz gratuluje.
 
Ostatnia edycja:
@irminka1231 czesto mamy ochote na to czego nam w organizmie brakuje a nie jemy tego czego nie potrzebujemy, czasami w ciazy nasz organizm mądrzeje:) gratuluję. Ja pamietam az mi slinka ciekla na sok z pomidorow a zawsze i niestety teraz tez az mnie wzdryga na sama mysl bleh;)juz sie nie moge doczekac jak minsie znow zachce:)
 
Jeśli chodzi o wesela i dzieci to mam zdanie, że to nie kinderparty ;) choć u nas było zaproszonych 40 kilka dzieci, a było 25... Jednak ujmę to tak - była wyższa konieczność, więc prosiliśmy z dziećmi,ale tylko rodzinę. Znajomi byli proszeni bez dzieci.
Sama bym nie wzięłam, ale to moje zdanie ;) moja szwagierka robi wyjazdowe wesele - jak wszystko dobrze pójdzie nazwę dziecko będzie miało 7 miesięcy i jeśli uda mi się zapewnić opiekę to zostawimy na 2,5 dnia.
 
Dzięki ze cenę inofemu :)

Testuje któraś 6 kwietnia?
Chyba ja zatestuje 6 jak @ nie przyjdzie wcześniej [emoji16] u mnie 20 dc, póki co to kłuje mnie lewy jajnik, od jakiegos tygodnia było kłucie raz lewa raz prawa strona. Temp skoczyla 3 dni temu i utrzymuje się na poziomie 36,9-37. Niestety nie znam się na tym bo to moj pierwszy cykl kiedy mierze temperature [emoji4]
@KatiNails gratuluję coreczki [emoji254]
Irminka, Aga piękne wyniki, jeszcze raz ogromne gratulacje [emoji173]
Dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie żebyśmy zafasolkowaly w najblizszym czasie [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny na tym etapie wartość bety nie wskazuje na ciążę bliźniacza. Ja miałam również bardzio wysoką pytałam o to lekarza i mówił, że to nie ma nic wspólnego. Oczywiście irminka może mieć bliźniaki, ale na pewno po beta hcg stwierdzić tego nie można.
 
reklama
Ja po wizycie na USG połówkowe :)
Zdrowa baba :) także syn szczęśliwy ma tą wymarzoną siostrę [emoji7]

@imrminka1231 przyrost jak najbardziej ok :) ponad 200%
@pitaja22 testy ciążowe dla mnie ok strumieniowe biało różowe. Pokazała się kreska a beta tego dnia wyszła mi 9.27

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Gratulacje [emoji5] dziewczynka jak fajnie [emoji7]. Będziesz miała parke [emoji16].

rr7luqh.png
 
Do góry