reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja polecam pomadke ochronna z regenerum albo z neutrogeny. Jedna i druga szybko goja suche,pieczace i popekane wargi.
Dołączam, mnie ratuje Neutrogena!

@Migdalove to ekstra :)! Lubię takie przytulne imprezki.

@Kasienka3b a synek w jakim wieku? Lubi wesela? Macie faktycznie jeszcze sporo czasu do namysłu :).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Migdalove takie kameralne imprezki ja też lubie;) @Kasienka3b Mój synek ma prawie 16 miesięcy I ja czekam na moment kiedy on zostanie na noc u babci;) jak narazie to się nie zapowiada na to bo to straszny cycmen:D chyba jestem wyrodna matka:p marzy mi się jakieś wieczorne wyjście z mężem lub znajomymi ot, taka chwilka dla swojej przyjemności ;) I oderwanie od codziennych obowiązków :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie na USG połówkowe :)
Zdrowa baba :) także syn szczęśliwy ma tą wymarzoną siostrę [emoji7]

@imrminka1231 przyrost jak najbardziej ok :) ponad 200%
@pitaja22 testy ciążowe dla mnie ok strumieniowe biało różowe. Pokazała się kreska a beta tego dnia wyszła mi 9.27

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Ja tez bym chętnie z ciocia młodą zostawiła i gdzieś pojechała na weekend. Faktycznie tez wakacji sobie bez dziecka nie wyobrażam, ale wyjście czy weekend jestem na TAK.
 
Ja po wizycie na USG połówkowe :)
Zdrowa baba :) także syn szczęśliwy ma tą wymarzoną siostrę [emoji7]

@imrminka1231 przyrost jak najbardziej ok :) ponad 200%
@pitaja22 testy ciążowe dla mnie ok strumieniowe biało różowe. Pokazała się kreska a beta tego dnia wyszła mi 9.27

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Super :-) gratuluję córeczki :-)
 
Witam nowe koleżanki :-)
wczoraj zaczął mi się @ jak zawsze lekkim pobolewaniem brzucha i krwią w sluzie byłam pewna że się rozkręci jak zawsze i poszłam do pracy, jednak @ się nie rozkrecila po powrocie do domu zlapaly mnie tylko mdłości ( zawsze występują przy @) i do tej pory @ nie ma. .... już nie wiem co o tym myśleć co się dzieje z moim organizmem. .... już 4 dzień rano jestem taka rozbita trzęsą mi się ręce ipobolewa ppodbrzusze jednak po ok pół godziny to wszystko znika. .... a lekarz dopiero za 4 tygodnie. ...

Może idź na betę będą wątpliwości rozwiane...
 
reklama
Dzień dobry, czytam Was codziennie chociaż nie zawsze się udzielam :)
Wczoraj byłam u lekarza i moja torbiel która była już spora na szczęście wchłonęła się od antykoncepcji tak więc wracam do gry :)
To mój pierwszy cykl z Clo i mam też dostać zastrzyk na pęknięcie.
 
Do góry