reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jezu jak dobrze ze nie jestem sama i Ty tez tak myslisz. Tez mysle caly czas ze to jeszcze taki maly chlopiec. Zawsze zanim podejmie decyzje i analizuje pod wzgledem synka i wlasnie tez bardzo sie boje ze bedzie mu przykro.
Ja zawsze takie wyjścia bez niego staram się mu zrekompensować. Tzn że jak pojedziemy wieczorem do kina to umawiamy się i z nim na kino, lody, plac zabaw. Ja mam czyste sumienie i on nie jest smutny.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja uważam, że rodzice powinni wychodzić czasami bez dziecka. Nam często się to zdarza ostatnio koncerty czy kabarety. Nie robimy z tego nic nadzwyczajnego no i ja nie mam wyrzutów sumienia. Każdy czasami musi odetchnąć, a przecież zostawiacie dzieci w dobrych rękach. Nie możecie tak się zamek zaszczuc. Macie prawo do własnego życia i dorosłych zajęć. Jesteście nie tylko mamami, ale także, a może przede wszystkim kobietami. Jeśli dzieci się obrażają no cóż trudno kiedyś przestaną. Bo czy wy się na nie gniewie gdy bawią się z kolegami czy koleżankami? Nie. Cieszycie się, że dobrze się bawią. Myślę, że dziecia tez trzeba to wytłumaczyć, że każdy ma prawo do swojej przestrzeni
 
Mam pytanie do dziewczyn które używały luteinę lub dupka. Czy zauważyłyście że po tych tabletkach bolą piersi masakrycznie? Nie chcę się jeszcze nakręcać na ciążę, a cycki mi mało nie odpadną.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn które używały luteinę lub dupka. Czy zauważyłyście że po tych tabletkach bolą piersi masakrycznie? Nie chcę się jeszcze nakręcać na ciążę, a cycki mi mało nie odpadną.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy jeszcze nie brałam euthyroxu bóle piersi były masakryczne. Ale jak brałam luteine lub duphaston to ból piersi mijał. Teraz już w ogóle piersi mnie nie bolą na @ dziki euthyroxowi.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedy jeszcze nie brałam euthyroxu bóle piersi były masakryczne. Ale jak brałam luteine lub duphaston to ból piersi mijał. Teraz już w ogóle piersi mnie nie bolą na @ dziki euthyroxowi.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę letrox 100 a w weekend 125 i normalnie przed okresem bolała jedna pierś z zewnętrznej strony, a teraz czuję je obydwie całe. Tak jak w sierpniowej ciąży. Zastanawiam sie własnie czy to może być skutek uboczny luteiny. Parę razy dziennie delikatnie ciągnie mnie podbrzusze.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do tego wesela to musze na spokojnie ta kwestie przemyslec. Sa za i przeciw. Zobacze co bedzie ale dziekuje dziewczyny za wyrazenie swojego zdania:)
@Magda 2791 a wiesz kiedy mialas owu?
@gaga92 ja jak stosowalam dupka to zadnych dziwnych odczuc nie mialam w podbrzuszu.
@KatiNails gratuluje corki:) maz jak zareagowal?
 
Mam pytanie do dziewczyn które używały luteinę lub dupka. Czy zauważyłyście że po tych tabletkach bolą piersi masakrycznie? Nie chcę się jeszcze nakręcać na ciążę, a cycki mi mało nie odpadną.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak stosowalam to mialam je bardzo delikatne. W sensie takie bardzo czule na dotyk ale bolec nie bolaly.
 
Ja biorę letrox 100 a w weekend 125 i normalnie przed okresem bolała jedna pierś z zewnętrznej strony, a teraz czuję je obydwie całe. Tak jak w sierpniowej ciąży. Zastanawiam sie własnie czy to może być skutek uboczny luteiny. Parę razy dziennie delikatnie ciągnie mnie podbrzusze.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku Kochana oby to byla ciaza:)
 
Jejku Kochana oby to byla ciaza:)
Mąż zauważył już zmiany w piersiach i się cieszy, tłumaczę mu, że to może być po lekach, ale on już swoje wie. Aż się boję co to będzie, jeśli to nie ciąża. Mam niedaleko laboratorium przyszpitalne czynne w niedzielę i święta więc chyba skoczę w niedzielę po śniadaniu wielkanocnym.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mąż zauważył już zmiany w piersiach i się cieszy, tłumaczę mu, że to może być po lekach, ale on już swoje wie. Aż się boję co to będzie, jeśli to nie ciąża. Mam niedaleko laboratorium przyszpitalne czynne w niedzielę i święta więc chyba skoczę w niedzielę po śniadaniu wielkanocnym.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Mysl pozytywnie! Ja mam przeczucie ze zaszkoczylo u Ciebie:)
 
Do góry