reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hejo. Dzis 25dc. Jutro ide do doktorka sie przebadac i licze tylko na dobre wiesci.

Kobietki mam problem. Dostalismy z mezem zaproszenie na slub i wesele do mojego kuzyna do woj.lodzkiego(jestesmy z gornego slaska). Problem w tym ze wesele jest bez dzieci wiec syn 6 letni nie zostal zaproszony. Zawsze na wesela chodzilismy w 3 i nie wyobrazalam sobie zadnej imprezy bez synka bo to czlonek rodziny a tu teraz jestem w kropce czy mamy isc czy nie. Co Wy myslicie na ten temat?
 
Hejo. Dzis 25dc. Jutro ide do doktorka sie przebadac i licze tylko na dobre wiesci.

Kobietki mam problem. Dostalismy z mezem zaproszenie na slub i wesele do mojego kuzyna do woj.lodzkiego(jestesmy z gornego slaska). Problem w tym ze wesele jest bez dzieci wiec syn 6 letni nie zostal zaproszony. Zawsze na wesela chodzilismy w 3 i nie wyobrazalam sobie zadnej imprezy bez synka bo to czlonek rodziny a tu teraz jestem w kropce czy mamy isc czy nie. Co Wy myslicie na ten temat?
Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Prawda jest taka że przy synku tak się nie wyluzujesz jak bez. Jedz i baw się dobrze !
My też idziemy za 2 tyg na wesele bez młodej. Ja to sobie wręcz nie wyobrażam żeby ją zabrać.
Ja chyba tez pójdę na monitoring w przyszłym miesiącu
 
Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Prawda jest taka że przy synku tak się nie wyluzujesz jak bez. Jedz i baw się dobrze !
My też idziemy za 2 tyg na wesele bez młodej. Ja to sobie wręcz nie wyobrażam żeby ją zabrać.
Ja chyba tez pójdę na monitoring w przyszłym miesiącu
No to jest plus i wiem ze wtedy na weselu sie pobawie i poszaleje ale mam takie glupie wrazenie ze jak go nie biore to jestem jakas zla matka.
A ile Twoja cora ma lat? Nie marudzi ze na wesele nie pojdzie?
 
Hejo. Dzis 25dc. Jutro ide do doktorka sie przebadac i licze tylko na dobre wiesci.

Kobietki mam problem. Dostalismy z mezem zaproszenie na slub i wesele do mojego kuzyna do woj.lodzkiego(jestesmy z gornego slaska). Problem w tym ze wesele jest bez dzieci wiec syn 6 letni nie zostal zaproszony. Zawsze na wesela chodzilismy w 3 i nie wyobrazalam sobie zadnej imprezy bez synka bo to czlonek rodziny a tu teraz jestem w kropce czy mamy isc czy nie. Co Wy myslicie na ten temat?
My odkad mamy corke zaliczylismy dwa wesela, na jedno z nich zostalismy zaproszeni razem z nia, a i tak jej nie zabralismy, miala wtedy 3 lata. Uznalismy, ze by nie usiedziala przy stole, ciagle trzeba byloby miec ja na oku i tylko bysmy sie nameczyli. Bedzie dorosla to bedzie chodzic, ma jeszcze czas:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane! Znowu nie dam rady odpisać każdej z osobna:) mam jakieś szaleństwo w pracy, mimo że jajek nie sprzedaje;)
Witam wszystkie nowe kolezanki:) Przykro mi za te którym się nie udało w tym cyklu:( jak się zrobi ciepło to będzie lepszy nastrój i wtedy wszystkie zafasolkujemy;)
Moj maz jest ode mnie 4 lata starszy, choć jak zaczynaliśmy być para, to wolał na niego prokurator, bo ja wyglądałam bardziej na 13 niż te 17:p
Wit. D biorę 2x 1000 plus to co jest w femibion natal. Ta wit ciężko się podnosi w organizmie, ja suplementuje ja ze 2 lata i z poziomu 7 skoczyła do 28 i to lekarz mi powiedział, że już jest ok jak na polskie warunki.
A ja po tych wszystkich hormonalne i lekach zauważyłam, że o dziwo cera mi się poprawiła bardzo no i schudłam dla odmiany, chociaż na tym mi nie zależy, bo za dużo nie ważę.
Dzisiaj 22dc testuje chyba 4 kwietnia...
 
Hej hej! Witam się z zimowego Malborka. :D Śnieg pada jak oszalały.
Dzisiaj 20dc, został równy tydzień tego cyklu. Ciekawe czy coś z tego będzie, no cóż, zobaczymy... ;)
Wczoraj mój ukochany miał 30 urodziny. Tortem był zachwycony, prezentami również. Aż się wzruszył, bo nigdy nie miał aż tak wyprawianych urodzin. :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
My odkad mamy corke zaliczylismy dwa wesela, na jedno z nich zostalismy zaproszeni razem z nia, a i tak jej nie zabralismy, miala wtedy 3 lata. Uznalismy, ze by nie usiedziala przy stole, ciagle trzeba byloby miec ja na oku i tylko bysmy sie nameczyli. Bedzie dorosla to bedzie chodzic, ma jeszcze czas:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moim przeciwem jest to ze my w piatek juz na wesele bysmy musieli jechac i dopiero w niedziele bysmy wrocili. Synek caly weekend byl by z kims. Ja to chyba przewrazliwiona matka jestem:/
 
Moim przeciwem jest to ze my w piatek juz na wesele bysmy musieli jechac i dopiero w niedziele bysmy wrocili. Synek caly weekend byl by z kims. Ja to chyba przewrazliwiona matka jestem:/
Nie jesteś sama, bo ja też tak mam. Moj ma prawie 8 lat, ale często odpuszczam wyjście na imprezę z uwagi na to że może być mu przykro i będzie musiał siedzieć z babcią, może nie to że z babcią tylko beze mnie. Cały czas mam wrażenie że to jeszcze maleństwo.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasienka fakt że młoda ma 1.5 roku, ale starszej tez bym nie wzięła. Należy się wam odpoczynek i dobra zabawa. Nie jesteś wygodna matka. Jeśli macie z kim go zostawić to nawet się nie zastanawiajcie
 
Do góry