reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Myślałam, że niedługo zaczniemy starania, a tu wyniki nasienia niespodziewanie wyszły tragicznie :( Morfologia 1 % :(
 
Dzieki dziewczyny, wlasnie dzis zakupilam opakowanie z taka dawka jak podalyscie i od jutra zaczynam lykac.

Brzuch mnie mocno pobolewa i mam sporo śluzu, i to nie takiego typowego jak przed okresem grudkowego, tylko wodnistego... za kilka dni sie wszystko okaze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dziewczyny odebrałam dziś wyniki. Może ktoraś z was miała podobne wartosci, lub pomoże mi z interpretacją. Wiem że najlepiej sugerować się opinią lekarza.
Tsh 1,25
ft3 5,34
ft4 14,14
Witamina D3 10,7 norma 30-80.
Anty TG 5,42 norma 0-4,11.
Anty TPO 0,21 norma 0-5,61.
Może to wit. D3 jest główną przeszkodą niepowodzeń??
Dziewczyny czy któraś z Was miala ppdobny, podwyższony wynik przeciwciał anty Tg? Co na to wasz lekarz, może któraś miała podobną sytuację? Z góry dzięki za odpowiedź...
 
Dziewczyny! Czy to normalne żeby trzeci cykl po przyjmowaniu progesteronu od 16-26dc okres się spóźniał. Zrobiłam 3 testy ciążowe z Allegro. Wszystkie negatywne. Myślicie ze te testy są wiarygodne? Sama już nie wiem co myśleć.
Ja robiłam testy z allegro. Te najtansze bez tej obudowy plastikowej, sam pasek i wychodzil mi nawet cień cienia. Teraz jest na nich juz gruba krecha..

Ale oby Twoje sie myliły!:*
 
Ja robiłam testy z allegro. Te najtansze bez tej obudowy plastikowej, sam pasek i wychodzil mi nawet cień cienia. Teraz jest na nich juz gruba krecha..

Ale oby Twoje sie myliły!:*

Myśle, że już popij wodą, bo kupiłam apteczny i tez wyszedł negatywny. Zamówiłam dziś termometr i wracam do metody jaka stosowałam zachodząc w pierwszą ciążę. Oprócz tego napisałam do mojej ginekolog, że w przyszłym miesiącu chcę być w ciąży i chciałabym, wykonać monitoring mojego cyklu. Będę więc korzystała z 3 metod. Kontrolowała temperaturę, testy owulacyjne i być może monitoring.
Jeśli w kwietniu się nie uda, odpuszczam do lipca.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miala ppdobny, podwyższony wynik przeciwciał anty Tg? Co na to wasz lekarz, może któraś miała podobną sytuację? Z góry dzięki za odpowiedź...
Według mnie wyniki są ok. Ja miałam anty Tg 16,10. Mieścisz się w normach. Oj przepraszam, masz inne normy. Ale myśle, że on dużo nie zmienia.

@irminka1231 gratulacje wielkie! Beta przepiękna. Może żeczywiście na bliźniaki się zanosi ;). Trzymam mocno kciuki!

Ja się nie odzywałam długo, bo pracy mnóstwo a co za tym idzie brak myślenia o tym czy się udało czy nie. Biorę dupka i jeszcze mi na chyba 4 dni zostały. Wiec testuje w niedziele. Przygotowania do świąt dopiero zaczęłam dzisiaj. Zawiesiłam po 13 latach mieszkania w domu firanki :D. Jakoś tak się przyzwyczaiłam ze ich nie ma :p. Ale mi teraz dziwnie z nimi... ale są piękne. I jeszcze się pochwale, ze mąż mi auto kupił :) i to tak na przekór praktycznie dwuosobowe ;). Powiedział, że w ciąży nie jestem, to mi wystarczy takie :p.
Trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające!
 
Ostatnia edycja:
Do góry