reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja testuje jutro albo pojutrze ale boję się jak nigdy dotąd ponieważ dziś doszły zawroty głowy, piersi całe w żyłach i takie dziwne uczucie w podbrzuszu ale nie chce sobie dawać nadziei bo nie chcę rozczarowania
 
Hej :) ja do @ mam jeszcze 8 dni ale nie wiem czy tyle wytrzymam bez zatestowania ;)

Mnie też korci żeby szybciej, ale nie ma co musze wyczekać do poniedziałku :p
Mam wrażenie że przy staraniach to chyba i najbardziej cierpliwa osoba i tak dostałaby fioła czekając na testowanie xD to jest silniejsze od nas xD
 
Hej dziewczyny.mam wyniki. Chyba nie za dobre. TSH ok, prolaktyna ok 10,03, testosteron 25,94 ok. Ale tak...... Estradiol 48 PG/ml. LH 0,6 mIU/ml, fsh 7,2 mIU/ml. Na to wychodzi że estradiol za mały. I nie wiem jak z tym LH i FSH. To jest 2 dzień cyklu. Coś mi powiecie o tym? Trochę się zmartwilam
 
Ja testuje jutro albo pojutrze ale boję się jak nigdy dotąd ponieważ dziś doszły zawroty głowy, piersi całe w żyłach i takie dziwne uczucie w podbrzuszu ale nie chce sobie dawać nadziei bo nie chcę rozczarowania

Brzmi obiecująco, trzymam kciuki, żeby coś jednak było na rzeczy. Długo się staracie już?
 
Mnie też korci żeby szybciej, ale nie ma co musze wyczekać do poniedziałku :p
Mam wrażenie że przy staraniach to chyba i najbardziej cierpliwa osoba i tak dostałaby fioła czekając na testowanie xD to jest silniejsze od nas xD
Podziwiam dziewczyny ktore czekaja do terminu a nawet i dluzej ;) do poniedzialku juz nie tak dlugo, ale ja bym i tak pewnie w niedziele robila
 
Hej dziewczyny.mam wyniki. Chyba nie za dobre. TSH ok, prolaktyna ok 10,03, testosteron 25,94 ok. Ale tak...... Estradiol 48 PG/ml. LH 0,6 mIU/ml, fsh 7,2 mIU/ml. Na to wychodzi że estradiol za mały. I nie wiem jak z tym LH i FSH. To jest 2 dzień cyklu. Coś mi powiecie o tym? Trochę się zmartwilam
A możesz dać zdjęcie razem z normami? Bo u mnie są inne i ciężko mi stwierdzić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry