reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To Najważniejsze [emoji3526] będzie coraz lepiej [emoji3531][emoji3531]
Szybko i do tego miałam zalecenie żeby badać co miesiąc i praktycznie co miesiąc miałam niższy wynik (dopiero pod koniec ciąży mi podskoczylo ale było w normie) [emoji6]

Szczerze to takie nierealne mi się ciągle to wszystko wydaje [emoji6] ale dzieci póki co mam grzeczne więc potrafię wszystko ogarnąć na spokojnie i jest dobrze [emoji16][emoji123]
 
Ja mialam epizod w piątek [emoji16] wieczorem rzyganie, w sobotę rano mdłości

(przypomnę tylko ze jestem po okresie tym dziwnym z plamieniem i krwawieniem)

Wiec pomyślałam zrobie test na odczepnego dla meza bo ciagle mowi ze moze jednak sie udalo. Zrobilam i patrzę a on pozytywny [emoji44][emoji1][emoji3526][emoji7]
Myślę kurcze nie wierzę bo test czułości 25 wiec lece po 10 i robie 2 a ten drugi - negat. I bach jak by dostac w twarz.

Przeszła wirusowka. Super
 
Właśnie oczekuje na kontakt z rejestracją UCK w Gdańsku, jestem 11 w kolejce oczekujących na połączenie. :D Tam jest poradnia andrologiczna i diagnostyki niepłodności na NFZ może tam coś podziałamy. najbardziej teraz zalezy mi na andrologu, bo coś nie tak jest z jądrami męża. Tzn on uważa, że tak ma od dawna ale to nie jest normalne.
 
Właśnie oczekuje na kontakt z rejestracją UCK w Gdańsku, jestem 11 w kolejce oczekujących na połączenie. :D Tam jest poradnia andrologiczna i diagnostyki niepłodności na NFZ może tam coś podziałamy. najbardziej teraz zalezy mi na andrologu, bo coś nie tak jest z jądrami męża. Tzn on uważa, że tak ma od dawna ale to nie jest normalne.

I co? Dodzwoniłaś się :p ?
 
reklama
Do góry