reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Spróbowałam i nic [emoji846]
Poza tym robie owulacyjne które sie barwia mocniej jak bym w ciąży byla to albo by sie nie bawiły albo ciagle tak samo, zbliza sie owulacja, tak mi sie zdaje

Bardzo bym chciała zeby to była prawda ale raczej nie jest... 26 mam do lekarza wiec bede miala rozwiane wszystkie wątpliwości
No jest to zaskakujące, ale ja bym spróbowała jeszcze raz.
 
Jakiś czas temu pisałam że mam niski progesteron. Właśnie wróciłam od endokrynologa i lekarz powiedział że dlatego tak niski bo cykl byl bezowulacyjny... No ekstra. To już 3 taki długi cykl w tym roku ..
Nawet nie zdążyłam zapytać o nic lekarza bo zasłabłam..
No masakra jakaś..
 
Jakiś czas temu pisałam że mam niski progesteron. Właśnie wróciłam od endokrynologa i lekarz powiedział że dlatego tak niski bo cykl byl bezowulacyjny... No ekstra. To już 3 taki długi cykl w tym roku ..
Nawet nie zdążyłam zapytać o nic lekarza bo zasłabłam..
No masakra jakaś..
Kiedyś czytałam że podobno jeżeli progesteron jest poniżej 9 to owulacja nie wystąpiła
 
reklama
Do góry