reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiem kochana, mam nadzieję że w końcu i Tobie się uda.

Siedzę już tutaj rok czasu na forum i znam już troche historii tych naszych staraczek, widzę ile czasu to zajmuje wielu kobitkom, więc wiem że czasem lepiej nie nastawić za bardzo na zbyt szybki dobry finał i w razie czego się miło zaskoczyć, niż rozczarować.
Moja kuzynka też się już stara 4 lata i dalej nie wiadomo czemu się nie udaje, badania porobione i ona i mąż, miala tez usuwanego polipa ktory niby mogl blokować, ale minal rok od tego czasu i dalej nic. Ostatnio jej wspomnialam zeby wymusila na lekarzu jak bedzie zeby zrobil jej monitoring, bo o dziwo nie zaproponowal do tej pory. Jesli miala usg w okolicy owu, to mowil ze widzi pecherzyk spory itd. , ale już się z nia nie umawial na kolejne usg zeby sprawdzić czy pekl. Wyniki jej męża też dwoch różnych lekarzy inaczej interpretuje, jeden mówi ze sa dobre, drugi że zle i bądź tu człowieku mądry. Już zaczynają myśleć o in vitro.
A ten lekarz co mówi że wyniki nasienia są złe to dał jakieś tabletki witaminy na poprawę.

U nas mimo że jesteśmy dopiero przed szczegółowym badaniem nasienia to mój m już łyka witaminy typowo na poprawę nasienia tak wrazie wu.

U mnie jeśli się teraz okaże że jednak ie jestem w ciąży to zaczynam od nowego cyklu pełna para testu owu od 1dc mierzenie temp zażywania castagnusa do tego zamówię sobie saszetki do picia które wpływają pozytywnie na płodność kobiety na regulacje okresu i na owulacje. Obecnie jestem na diecie waga po woli spada w dół więc myślę że się uda w ko ci zafasolkowac i też będę mogła się wam tutaj pochwalić testem z pięknymi dwoma krechami.
 
reklama
Cześć dziewczęta. Pewnie mało mnie tu już pamięta, bo jakiś czas temu odpuściłam sobie typowe staranie i udzielanie się na forum, a skupiłam na diagnostyce. W tym cyklu miałam robione wszystkie hormony i wyszedł mi testosteron podwyższony i estrogeny obniżone. Z racji tej, że w ostatnią poronioną ciążę zaszłam zaraz po odstawieniu antykoncepcji, ustaliliśmy z lekarzem, że będę brać od nowego cyklu tabletki antykoncepcyjne z dużą ilością estrogenów przez trzy miesiące. Po trzech miesiącach mieliśmy się starać. Zakupiłam te tabletki, cały trójpak, a tu takie kwiatki...Zobacz załącznik 979829
Ja Cię pamietam❤️ No i super, Gratulacje!
 
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze mnie pamięta [emoji6] dziś o 9.56 z waga 3520g 56cm i 10/10 na świat przyszla Dagmara [emoji3590]moja wyczekana córcia [emoji3590]

Każdej z was życzę takiej małej kuleczki miłości [emoji3590][emoji3590]
IMG_20190603_155714.jpeg
 
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze mnie pamięta [emoji6] dziś o 9.56 z waga 3520g 56cm i 10/10 na świat przyszla Dagmara [emoji3590]moja wyczekana córcia [emoji3590]

Każdej z was życzę takiej małej kuleczki miłości [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 981160
Słodkosci [emoji3590] gratuluję [emoji323] [emoji846] PS. Pamiętamy Cię, chyba nawet ostatnio któraś dziewczyna pytała o Ciebie [emoji3526]
 
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze mnie pamięta [emoji6] dziś o 9.56 z waga 3520g 56cm i 10/10 na świat przyszla Dagmara [emoji3590]moja wyczekana córcia [emoji3590]

Każdej z was życzę takiej małej kuleczki miłości [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 981160
Śliczna dziewczynka. Gratulacje. Mam nadzieję że ja też takiego dzidziusia już nie bawem będę mogła trzymać z swoich ramionach.
 
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze mnie pamięta [emoji6] dziś o 9.56 z waga 3520g 56cm i 10/10 na świat przyszla Dagmara [emoji3590]moja wyczekana córcia [emoji3590]

Każdej z was życzę takiej małej kuleczki miłości [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 981160
W ogóle zauważyłam, że ostatnio dużo dzieciaczkow rodzi się z włosami, fajnie wyglądają [emoji16]
 
reklama
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze mnie pamięta [emoji6] dziś o 9.56 z waga 3520g 56cm i 10/10 na świat przyszla Dagmara [emoji3590]moja wyczekana córcia [emoji3590]

Każdej z was życzę takiej małej kuleczki miłości [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 981160

Piękna :) gratuluję kochana. Zdrówka dla malutkiej i cieszcie się w końcu sobą :)
 
Do góry