reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
I jak ten test?
Nie zrobiłam że względu na temperaturę i ból brzucha.
Screenshot_2019-06-03-08-13-28-201_pl.ovufriend.app.png
 
Hej dziewczyny u mnie dzis uczucie obrzmienia calego podbrzusza i dziwne rozpieranie chyba sie nie udalo i @ przyjdzie[emoji26]

Równie dobrze mogą być to objawy ciąży, w końcu często te pierwsze są bardzo podobne jak na @. Poki nie ma @ jest nadzieja :).

U mnie dzis dziewczyny 10dc, jajniki coraz mocniej kłują zwlaszcza prawy, śluz płodny też się pojawił. Więc owu chyba już za rogiem... obstawiam środę/czwartek.
Nakupilam tez tych testow owu, to sobie sprawdzam nimi od kilku dni i powoli ciemnieniaja, więc by się złożyło to z moimi objawami i przypuszczeniami.

Dzisiejszy wygląda tak, wczoraj i przed wczoraj były jeszcze bladziochy :p
 

Załączniki

  • IMG_20190603_104837.jpg
    IMG_20190603_104837.jpg
    698,9 KB · Wyświetleń: 67
Równie dobrze mogą być to objawy ciąży, w końcu często te pierwsze są bardzo podobne jak na @. Poki nie ma @ jest nadzieja :).

U mnie dzis dziewczyny 10dc, jajniki coraz mocniej kłują zwlaszcza prawy, śluz płodny też się pojawił. Więc owu chyba już za rogiem... obstawiam środę/czwartek.
Nakupilam tez tych testow owu, to sobie sprawdzam nimi od kilku dni i powoli ciemnieniaja, więc by się złożyło to z moimi objawami i przypuszczeniami.

Dzisiejszy wygląda tak, wczoraj i przed wczoraj były jeszcze bladziochy :p
Myślę że Max w środę ewentualnie czwartek będzie test pozytywny ale warto już zacząć starania wtedy będzie pewność że nawet jeśli kreska nie będzie ciemniejsze że nie ominiesz owulacji.
 
Myślę że Max w środę ewentualnie czwartek będzie test pozytywny ale warto już zacząć starania wtedy będzie pewność że nawet jeśli kreska nie będzie ciemniejsze że nie ominiesz owulacji.

No właśnie też obstawiam środę, czwartek :) zwłaszcza ze jajnik zaczyna coraz mocniej dawać czadu.
Dzialamy sobie caly czas tak co 2 dni mniej więcej, więc może się wstrzelimy akurat. Chociaż nie nastawiam się na udany 1 cs, ro by było zbyt piękne
 
No właśnie też obstawiam środę, czwartek :) zwłaszcza ze jajnik zaczyna coraz mocniej dawać czadu.
Dzialamy sobie caly czas tak co 2 dni mniej więcej, więc może się wstrzelimy akurat. Chociaż nie nastawiam się na udany 1 cs, ro by było zbyt piękne
Wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki za owocne starania i abyś nie musiała długo oczekiwać na fasolkę. Ja już się staram 3 lata i nikomu tego nie życzę.
 
reklama
Wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki za owocne starania i abyś nie musiała długo oczekiwać na fasolkę. Ja już się staram 3 lata i nikomu tego nie życzę.

Wiem kochana, mam nadzieję że w końcu i Tobie się uda.

Siedzę już tutaj rok czasu na forum i znam już troche historii tych naszych staraczek, widzę ile czasu to zajmuje wielu kobitkom, więc wiem że czasem lepiej nie nastawić za bardzo na zbyt szybki dobry finał i w razie czego się miło zaskoczyć, niż rozczarować.
Moja kuzynka też się już stara 4 lata i dalej nie wiadomo czemu się nie udaje, badania porobione i ona i mąż, miala tez usuwanego polipa ktory niby mogl blokować, ale minal rok od tego czasu i dalej nic. Ostatnio jej wspomnialam zeby wymusila na lekarzu jak bedzie zeby zrobil jej monitoring, bo o dziwo nie zaproponowal do tej pory. Jesli miala usg w okolicy owu, to mowil ze widzi pecherzyk spory itd. , ale już się z nia nie umawial na kolejne usg zeby sprawdzić czy pekl. Wyniki jej męża też dwoch różnych lekarzy inaczej interpretuje, jeden mówi ze sa dobre, drugi że zle i bądź tu człowieku mądry. Już zaczynają myśleć o in vitro.
 
Do góry