reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dokładnie, najgorsze jest te odbijanie się od jednego lekarza do drugiego i żadnej diagnozy nie umie postawić [emoji24]
Wiem o czym mówisz też to przerabialam w Pl i teraz przerabiam w DE aż czasami nie chce mi się walczyć ale wiem że dużo już przeżyłam i jeszcze więcej przeżyje i będę walczyć choćbym miała pierwsze dziecko urodzić dopiero za 15 lat.
 
reklama
To już bardzo blisko [emoji16]
Równie dobrze mogą być to objawy ciąży, w końcu często te pierwsze są bardzo podobne jak na @. Poki nie ma @ jest nadzieja :).

U mnie dzis dziewczyny 10dc, jajniki coraz mocniej kłują zwlaszcza prawy, śluz płodny też się pojawił. Więc owu chyba już za rogiem... obstawiam środę/czwartek.
Nakupilam tez tych testow owu, to sobie sprawdzam nimi od kilku dni i powoli ciemnieniaja, więc by się złożyło to z moimi objawami i przypuszczeniami.

Dzisiejszy wygląda tak, wczoraj i przed wczoraj były jeszcze bladziochy :p
 
@paulina1994 wywołuje Cię, aby podpytać co tam u Ciebie kochana ?
@martoosia04 Ciebie tak samo ?

Jak tam Wasze brzuszki i ich lokatorzy się mają ? :)
Powiem Wam że jak Kamila dziś pochwalila się że urodziła malutką to uswiadomilam sobie jak ten czas szybko biegnie, że nawet się nie obejrzę, a wszystkie dziewczyny, których pamiętam dopiero co pozytywne testy, będą już niebawem rozpakowan :p :)
 
Dziewczyny, a takie pytanko mam zupełnie z innej beczki, zwlaszcza do osób z mieszkaniami z balkonem. Ponieważ mój balkon z jednej części ma taki murek z kaflami na górze i właśnie jego w szczególności upodobały sobie gołębie ... a mówiąc w skrócie zrobiły sobie na nim wyhodek. Macie może jakieś sprawdzone spodoby żeby odstraszyć te france ?
 
Dziewczyny, a takie pytanko mam zupełnie z innej beczki, zwlaszcza do osób z mieszkaniami z balkonem. Ponieważ mój balkon z jednej części ma taki murek z kaflami na górze i właśnie jego w szczególności upodobały sobie gołębie ... a mówiąc w skrócie zrobiły sobie na nim wyhodek. Macie może jakieś sprawdzone spodoby żeby odstraszyć te france ?
Znajomym niestety nie pomogło nic poza założeniem siatek.
 
reklama
@paulina1994 wywołuje Cię, aby podpytać co tam u Ciebie kochana ?
@martoosia04 Ciebie tak samo ?

Jak tam Wasze brzuszki i ich lokatorzy się mają ? :)
Powiem Wam że jak Kamila dziś pochwalila się że urodziła malutką to uswiadomilam sobie jak ten czas szybko biegnie, że nawet się nie obejrzę, a wszystkie dziewczyny, których pamiętam dopiero co pozytywne testy, będą już niebawem rozpakowan [emoji14] :)
O jak miło, że pamiętasz :)) my mamy aktualnie 31 tc :) mały wierci się ile wlezie i powoli wypatrujemy końca :) a wy wróciliście do starań ? :)) chwalę się brzuszkowym zdjęciem :)) i fakt czas strasznie szybko leci ! Dopiero co test robiłam, pamiętam jak dziś jak o 5 rano was bombardowałam zdjęciem, a tu gagatek waży jakieś 1,5 kg :)
IMG_20190519_200024325.jpeg
 
Do góry