reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Wspolczuje. Może jeszcze się jej uda
No już jest po 30-tce mąż po 40-stce ale wiadomo wiek jeszcze niczego nie przekreśla. Ja jestem młoda ale mój mąż w tym roku kończy 37lat tak ze już by się przydało chociaż jedno dziecko A czy będzie nam pisane więcej tak jak wcześniej marzylismy o 3-4 to już się okaże.
 
A ode mnie to już nic nie mówię. :D
Rozlaka jest najgorsza.

Mój m jak powiedział że jedzie do pracy do DE to nie patrząc na nic spakowałam się i wsiadłam z nim w busa i wyjechaliśmy. Tylko że ja nie miałam nic do stracenia umowy o pracę w Pl mi nie przedłużyli byłam wtedy bez pracy chyba około 2-3 miesiące dzieci nie mamy więc mogłam sobie pozwolić na taki wyjazd z mężem. No i tak gadaliśmy że tylko do pracy A okazało się że tutaj zostaliśmy mamy mieszkanie w Pl już mieszkanie zdane mieszka teraz tam kolezanka z chlopakiem w czerwcu biora slub poronila w 8tc zaniklo tetno( tak mi napisala) sprawy po zamykane,wszystkie przeniesione tutaj do DE i jest super. Życie lepsze tańsze bez zmartwień większych problemów.
 
Ja i mój masz w tym roku 29 mamy. We wrześniu był ślub i tak czekamy cały czas czy się uda.
No już jest po 30-tce mąż po 40-stce ale wiadomo wiek jeszcze niczego nie przekreśla. Ja jestem młoda ale mój mąż w tym roku kończy 37lat tak ze już by się przydało chociaż jedno dziecko A czy będzie nam pisane więcej tak jak wcześniej marzylismy o 3-4 to już się okaże.
 
Ja i mój masz w tym roku 29 mamy. We wrześniu był ślub i tak czekamy cały czas czy się uda.
No my mieliśmy 2 rocznice ślubu w maju. A razem jesteśmy 8 lat i 8miesiecy. W tym czasie 3 poronienia rok po roku w różnych tygodniach ciąży. Też czekamy czy się uda w końcu zajść w ciążę i ja donosic.
 
Rozlaka jest najgorsza.

Mój m jak powiedział że jedzie do pracy do DE to nie patrząc na nic spakowałam się i wsiadłam z nim w busa i wyjechaliśmy. Tylko że ja nie miałam nic do stracenia umowy o pracę w Pl mi nie przedłużyli byłam wtedy bez pracy chyba około 2-3 miesiące dzieci nie mamy więc mogłam sobie pozwolić na taki wyjazd z mężem. No i tak gadaliśmy że tylko do pracy A okazało się że tutaj zostaliśmy mamy mieszkanie w Pl już mieszkanie zdane mieszka teraz tam kolezanka z chlopakiem w czerwcu biora slub poronila w 8tc zaniklo tetno( tak mi napisala) sprawy po zamykane,wszystkie przeniesione tutaj do DE i jest super. Życie lepsze tańsze bez zmartwień większych problemów.
Ja właśnie szukam mieszkań w Ulm lub na początek hotelów nawet pracowniczych jakis. Żeby do męża dojechać. Ja w sumie jestem tu na stażu ale za marne 1000zł miesięcznie. Wiadomo zawsze coś ale tam z mężem byłoby nam o wiele lepiej.
 
Ja właśnie szukam mieszkań w Ulm lub na początek hotelów nawet pracowniczych jakis. Żeby do męża dojechać. Ja w sumie jestem tu na stażu ale za marne 1000zł miesięcznie. Wiadomo zawsze coś ale tam z mężem byłoby nam o wiele lepiej.
Dokladnie zgadzam się. Nie ma nic lepszego niż być obok męża.

Może najlepszym wyjściem będzie poczekać minimum 3 miesiące i jak już twój mąż będzie miał pewna pracę w danej miejscowości to niech złoży wniosek do spółdzielni o mieszkanie tylko musi zaznaczyć że dojedziesz do niego żeby było większe mieszkanie. Ja złożyłam wniosek o mieszkanie i 24godziny później już otrzymałam e-maila z wybraniem sobie 2 mieszkań. Oczywiście nie wiem jak jest w innych landach ale może warto spróbować. I na początku jak będziesz w DE bez pracy to od razu załatwiać w finanzamt klasę podatkową dla Twojego męża 3 A tobie 5 tylko musicie mieć akt małżeństwa unijny bo inaczej was nie zamelduja oficjalnie jako małżeństwo.
 
reklama
Do góry