reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dobry wieczór. :) Dzisiaj 12dc, tak mi lżej na serduchu jak nie ogarniam tych dni cyklu, tylko muszę się dwa razy upewnić w kalendarzu jaki dzisiaj jest dzień. :D Ale jak to mówią szczęśliwi czasu nie liczą. :) Jutro idziemy do USC i od razu załatwić sale, trzymajcie kciuki aby wszystko poszło po naszej myśli. [emoji120]
Dzisiaj odwiedziły mnie dwie dziewczyny w jednej postaci, czyli koleżanka w ciąży. :) Jak dobrze pójdzie to będzie moja świadkową. :) Kurcze jak miło się patrzy na równie szczęśliwą osobę, widać jak promienieje. [emoji7] Życzę każdej z was takiego szczęścia (i sobie też). :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Niech tam wszystko jutro pójdzie po waszej myśli:) ja super wspominam organizacje ślubu:) A jak nie liczysz.... to może tak przewrotnie  ;) :p
 
reklama
Ja po wizycie u ginekologa. Stwierdził że nie powinniśmy wywoływać @ tabletkami bo nie o to chodzi a o to żeby dojść do tego dlaczego cykle nieregularne.. Na usg jedynie ze emdometrium cienkie, niepłodne i że cykl jednofazowy.. Za tydzień idę na dokładniejsze usg chociaż wątpię że i one coś da, a w międzyczasie badania hormonów.. Jestem załamana tymi cyklami, o owulacji mogę pomarzyć...
Nie wiem czym jest spowodowane :'(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że trafiłaś na dobrego lekarza. Najważniejsze żeby znaleźć przyczynę. Może nie taki diabeł straszny;) może to nic strasznego. Trzeba będzie wszystko uregulować i będzie dobrze. Gra jest warta świeczki, a na końcu tej drogi czeka przecież super nagroda :):tak:
 
Mam jeszcze do was pytanie, robiła z was któraś badanie AMH ?? Mi lekarz kazał je zrobić, ale jakoś tak boję się, nie wiem czy chce wiedzieć jaka mam tą rezerwę jajnikową.... A jak jest beznadziejna...?? ?
 
Cholera zasnąć nie mogę. :( Pożar był u sąsiadów, ja z narzeczonym byliśmy pierwszymi świadkami... To trzecie podpalenie w naszej okolicy. Spłonął opuszczony dom w wiosce obok, ostatnio opuszczony dom sąsiadów, dzisiaj ich stodoła... Przecież teraz to strach pomyśleć co temu podpalaczowi strzeli do łba... Po północy dopiero mogliśmy iść do domu bo zeznania trzeba było złożyć. Jeszcze czuję, że mama małej będzie cholernie zła, że jutro nie przyjdę do pracy na czas, ale o siódmej rano to na bank nie będę do życia, a jednak przy dziecku trzeba być ogarniętym i mieć pełny refleks...
 
@Migdalove pożar to coś strasznego w zeszłym roku mojej teściowej podpalili na ich posesji taką szopkę na szczęście udało się ugasić pożar I nie zaczął palić się ich dom. Ludzie którzy to robią są chorzy. Jak można niszczyć dobytki innych. Dasz radę rano. Ja sypiam około 4 lub 5 godzin i to snem przerywanyn. 4 rano wstaje na 6 do pracy wracam do domu i zaczynam drugi etat na pełnych obrotach. Nie mam czasu na nudę;)
 
Hej dziewczyny dzis 10dpo lub 11dpo .powtorzylam test dzis rano jest mega pozytywny.az jestem nadal w szoku.Nie moge uwiezyc ze tak szybko sie udalo (3cs) .Boje sie strasznie ale odganiam czarne mysli.na pewno pomogl wiesiolek i siemie lniane.W tym cyklu nie bralam Duphastonu..kreska druga bardzo sciemniala od wczoraj.w mojej biochemicznej ciazy byly bladziochy .trzymam za was kciuki aby wam sie udalo.milego dnia ps w realu druga kreska jest ciemniejsza niz na foto
20180322_054018.jpg
 

Załączniki

  • 20180322_054018.jpg
    20180322_054018.jpg
    407,1 KB · Wyświetleń: 289
Cholera zasnąć nie mogę. :( Pożar był u sąsiadów, ja z narzeczonym byliśmy pierwszymi świadkami... To trzecie podpalenie w naszej okolicy. Spłonął opuszczony dom w wiosce obok, ostatnio opuszczony dom sąsiadów, dzisiaj ich stodoła... Przecież teraz to strach pomyśleć co temu podpalaczowi strzeli do łba... Po północy dopiero mogliśmy iść do domu bo zeznania trzeba było złożyć. Jeszcze czuję, że mama małej będzie cholernie zła, że jutro nie przyjdę do pracy na czas, ale o siódmej rano to na bank nie będę do życia, a jednak przy dziecku trzeba być ogarniętym i mieć pełny refleks...
Straszne! Nie rozumiem jak można być tak bezmyślnym i pozbawionym empatii żeby niszczyć czyjś dobytek. Najważniejsze, że nic nikomu się nie stało. Mam też nadzieję, że mimo wszystko udało Ci się dotrzeć do pracy na czas i dasz radę przetrwać dzień. Miłego dnia mimo wszystko :)
 
Hej dziewczyny dzis 10dpo lub 11dpo .powtorzylam test dzis rano jest mega pozytywny.az jestem nadal w szoku.Nie moge uwiezyc ze tak szybko sie udalo (3cs) .Boje sie strasznie ale odganiam czarne mysli.na pewno pomogl wiesiolek i siemie lniane.W tym cyklu nie bralam Duphastonu..kreska druga bardzo sciemniala od wczoraj.w mojej biochemicznej ciazy byly bladziochy .trzymam za was kciuki aby wam sie udalo.milego dnia ps w realu druga kreska jest ciemniejsza niz na fotoZobacz załącznik 843372
Ciemna, ciemna... Piękna :tak: jeszcze raz gratuluję! :) muszę znowu zmotywować się do tego wiesiołka i siemienia;)
 
reklama
Do góry