reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dobry wieczór. :) Dzisiaj 12dc, tak mi lżej na serduchu jak nie ogarniam tych dni cyklu, tylko muszę się dwa razy upewnić w kalendarzu jaki dzisiaj jest dzień. :D Ale jak to mówią szczęśliwi czasu nie liczą. :) Jutro idziemy do USC i od razu załatwić sale, trzymajcie kciuki aby wszystko poszło po naszej myśli. [emoji120]
Dzisiaj odwiedziły mnie dwie dziewczyny w jednej postaci, czyli koleżanka w ciąży. :) Jak dobrze pójdzie to będzie moja świadkową. :) Kurcze jak miło się patrzy na równie szczęśliwą osobę, widać jak promienieje. [emoji7] Życzę każdej z was takiego szczęścia (i sobie też). :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, rzadko się udzielam ale czytam regularnie. Trochę nawału ostatnio w pracy :(

U nas intensywne staranka, bo środek cyklu:) @Migdalove idziemy krok w krok bo u mnie 13 dc.

Tak bardzo bym chciała, żeby udało się w tym cyklu, że już odliczam dni do testowania...
 
U mnie tez 12 dc [emoji4] powinnam isc na monitoring bo bralam aromek @Fleur86 to wlasnie letrozol tylko pod taka nazwa [emoji4] jeszcze nie wiem czy sa efekty bo nie mam kiedy pojsc do gina [emoji15] czuje kłucie w jajnikach, zwlaszcza w lewym...
@Migdalove powodzenia jutro [emoji4] wspaniałe przeżycie, planować slub i wspolne życie [emoji173]
Gratuluję II kresek Irminka i Aga [emoji5]
Spokojnej nocy dziewczyny [emoji8]
 
U mnie 4dc tak jak mówiłam to mój ostatni cykl. Starania zdeminizowały całe moje życie. Zauważyłam, że zaniedbałam wszystko rodzinę, znajomych. To jest chore trochę. Co mnie nauczył ostatni cykl nie wierzyć w swoje dziwactwa. Teraz w czasie @ miałam objawy jak na ciążę teraz widzę jak bardzo starannia oddziaływują na moją psychikę. Ostatni raz próbuję z testmi i mierzeniem temp. Później wybieram się z meżem do invicty. Ktoś powie ze za wcześniej dopiero 7 cykl starań, ale tak: mam 32 lata nie mam dzieci, nie mam czasu na czekanie do roku starań i chyba dopiero teraz mogę powiedzieć że zaczynam walczyć :-)

Sorry, że taki wywód, ale mi ulżyło :*
Dobrze, że się wybierasz. I nie jest to wcale za wcześnie. Książkowo kobiety między 30. a 39. rokiem życia po 6 miesiącach nieskutecznych starań powinny rozpocząć diagnostykę. Trzymam kciuki ;) ja jestem w trakcie 6 cyklu. Skończyłam z mierzeniem temperatury, z testami owulacyjnymi i nie wierzę już swojemu ciału, bo trochę mnie oszukało w jednym cyklu i też już myślałam, że jestem w ciąży. Przynosiło mi to tylko więcej niepokoju i smutku.
 
Ja po wizycie u ginekologa. Stwierdził że nie powinniśmy wywoływać @ tabletkami bo nie o to chodzi a o to żeby dojść do tego dlaczego cykle nieregularne.. Na usg jedynie ze emdometrium cienkie, niepłodne i że cykl jednofazowy.. Za tydzień idę na dokładniejsze usg chociaż wątpię że i one coś da, a w międzyczasie badania hormonów.. Jestem załamana tymi cyklami, o owulacji mogę pomarzyć...
Nie wiem czym jest spowodowane :'(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Uważam, że bardzo mądry lekarz. Uzasadnil dlaczego nie chce wywoływać okresu, zlecił badania, musi poobserwować pacjentkę i zebrać potrzebna dokumentację. Wywołać okres to każdy potrafi, tylko po co? Jeśli lekarz uważa że endometrium kiepskie to nadal będziesz takie miała to samo z jednofazowym cyklem. Widocznie coś nie domaga, może jakiś hormon? Będzie miał badania to Ci powie jak to leczyć [emoji4]

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Hej dziewczyny, właśnie wracam od lekarza. Pęcherzyk niestety od wczoraj praktycznie nic nie urósł.... wspólnie z lekarzem postanowiliśmy zostawić ten cykl naturze. Jest szansa na naturalna owulacje, ale późną. Lekarz stwierdził, że szkoda zastrzyku na ten pęcherzyk, jak powiedział, gdyby on kosztował 20 zł to by mi podał, a tak dał mi wybór, ale ufam mu w 100%. Także ja raczej nastawiam się na kolejny cykl z Letrozolem. Aczkolwiek lekarz mimo wszystko kazał się przytulać od jutra do niedzieli;);) A! właśnie stosowała, któraś z was ten Letrozol??
Ja miałam monitoring też w sr i pęcherzyk był taki jak u ciebie a starać mieliśmy się sob-nd i się udało [emoji4] więc myślę że lekarz Wam dobrze doradził

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Ja miałam monitoring też w sr i pęcherzyk był taki jak u ciebie a starać mieliśmy się sob-nd i się udało [emoji4] więc myślę że lekarz Wam dobrze doradził
Dzięki za słowa otuchy:) staram się jednak nie nastawiać, żeby się nie rozczarować, bo u mnie niestety jest problem z pękaniem pęcherzyka. Dzisiaj wyszedł mi piękny test owulacyjny, kreska nawet ciemniejsza od kontrolnej, ale niestety to też nie daje pewności, że pęknie... chociaż nie powiem chciałabym się pozytywnie zaskoczyć w okolicach Wielkanocy ;) :p
 
reklama
U mnie 4dc tak jak mówiłam to mój ostatni cykl. Starania zdeminizowały całe moje życie. Zauważyłam, że zaniedbałam wszystko rodzinę, znajomych. To jest chore trochę. Co mnie nauczył ostatni cykl nie wierzyć w swoje dziwactwa. Teraz w czasie @ miałam objawy jak na ciążę teraz widzę jak bardzo starannia oddziaływują na moją psychikę. Ostatni raz próbuję z testmi i mierzeniem temp. Później wybieram się z meżem do invicty. Ktoś powie ze za wcześniej dopiero 7 cykl starań, ale tak: mam 32 lata nie mam dzieci, nie mam czasu na czekanie do roku starań i chyba dopiero teraz mogę powiedzieć że zaczynam walczyć :-)

Sorry, że taki wywód, ale mi ulżyło :*
Rozumiem Cię bardzo dobrze, też mam 32 lata i czuję jak mój zegar tyka ... najgorsze jest to, że nie mam dziecka... Gdybym starała się o drugie pewnie inaczej bym do tego pochodziła ... Zawsze marzyłam o dużej rodzinie, a teraz marzę żeby chociaż raz było mi dane zostać matka... I byłabym już najszczesliwsza na swiecie...
 
Do góry