reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziekuje dziewczyny.dzis znow mnie od rana mdli.Nadal nie dowierzam ze sie udalo.Dzis ma piersiach zauwazylam widoczna siatke żyl.nigdy wczesniej nie byly widoczne jak teraz.Poza tym na ustach wyskoczyla mi opryszczka po kilku latach nieobecnosci .trzymam za was kciuki.
 
Ja po wizycie u ginekologa. Stwierdził że nie powinniśmy wywoływać @ tabletkami bo nie o to chodzi a o to żeby dojść do tego dlaczego cykle nieregularne.. Na usg jedynie ze emdometrium cienkie, niepłodne i że cykl jednofazowy.. Za tydzień idę na dokładniejsze usg chociaż wątpię że i one coś da, a w międzyczasie badania hormonów.. Jestem załamana tymi cyklami, o owulacji mogę pomarzyć...
Nie wiem czym jest spowodowane :'(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 30dc i nadal nic chociaż piersi już prawie wcale nie bolą więc teraz czekam tylko na @.......
a dziś dowiedziałam się o kolejnej ciąży w rodzinie i może jestem wredna babka ale nawet nie potrafię się tym cieszyć tym bardziej że się nie starali. ....
U mnie w rodzinie to samo, też mnie to podłamało :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie u ginekologa. Stwierdził że nie powinniśmy wywoływać @ tabletkami bo nie o to chodzi a o to żeby dojść do tego dlaczego cykle nieregularne.. Na usg jedynie ze emdometrium cienkie, niepłodne i że cykl jednofazowy.. Za tydzień idę na dokładniejsze usg chociaż wątpię że i one coś da, a w międzyczasie badania hormonów.. Jestem załamana tymi cyklami, o owulacji mogę pomarzyć...
Nie wiem czym jest spowodowane :'(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze,żebyś znalazła przyczynę. Zidentyfikowanie "wroga" pozwala Ci mieć punkt odniesienia, zawsze dobrze wiedzieć z czym walczysz. Życzę Ci,żeby coś jednak wyszło z badań i żeby lekarz szybko wdrożył leczenie,a na pewno wszystko wróci do normy i raz dwa się uda :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, właśnie wracam od lekarza. Pęcherzyk niestety od wczoraj praktycznie nic nie urósł.... wspólnie z lekarzem postanowiliśmy zostawić ten cykl naturze. Jest szansa na naturalna owulacje, ale późną. Lekarz stwierdził, że szkoda zastrzyku na ten pęcherzyk, jak powiedział, gdyby on kosztował 20 zł to by mi podał, a tak dał mi wybór, ale ufam mu w 100%. Także ja raczej nastawiam się na kolejny cykl z Letrozolem. Aczkolwiek lekarz mimo wszystko kazał się przytulać od jutra do niedzieli;);) A! właśnie stosowała, któraś z was ten Letrozol??
 
Ja po wizycie u ginekologa. Stwierdził że nie powinniśmy wywoływać @ tabletkami bo nie o to chodzi a o to żeby dojść do tego dlaczego cykle nieregularne.. Na usg jedynie ze emdometrium cienkie, niepłodne i że cykl jednofazowy.. Za tydzień idę na dokładniejsze usg chociaż wątpię że i one coś da, a w międzyczasie badania hormonów.. Jestem załamana tymi cyklami, o owulacji mogę pomarzyć...
Nie wiem czym jest spowodowane :'(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję ta niewiedza jest najgorsza, oby wyniki coś wykazały i żebyś mogła podjąć odpowiednie leczenie.

Byłam u swojego ginekologa i uważa że jestem w pełni zdrowa te dwie biochemiczne wyglądają na czysty przypadek tsh ładnie spadło, w 13 dc piękny pęcherzyk w prawym jejniku 23mm więc teraz nic tylko działać, a profilaktycznie jak zobaczę dwie kreski mam brać dupka na podtrzymanie.

Napisane na ANE-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim :)
Ja kompletnie nie mam na nic czasu :(
Dziś 10 dc, wczoraj wypilam ostatnią tabletkę clo na ten cykl ale wątpię żeby od razu pomógł :/
 
reklama
U mnie 4dc tak jak mówiłam to mój ostatni cykl. Starania zdeminizowały całe moje życie. Zauważyłam, że zaniedbałam wszystko rodzinę, znajomych. To jest chore trochę. Co mnie nauczył ostatni cykl nie wierzyć w swoje dziwactwa. Teraz w czasie @ miałam objawy jak na ciążę teraz widzę jak bardzo starannia oddziaływują na moją psychikę. Ostatni raz próbuję z testmi i mierzeniem temp. Później wybieram się z meżem do invicty. Ktoś powie ze za wcześniej dopiero 7 cykl starań, ale tak: mam 32 lata nie mam dzieci, nie mam czasu na czekanie do roku starań i chyba dopiero teraz mogę powiedzieć że zaczynam walczyć :-)

Sorry, że taki wywód, ale mi ulżyło :*
 
Do góry