reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To nadal nie mogła być miesiączka... To nieprawidłowe krwawienie a nie miesiączka... Wystarczy mieć podstawową wiedzę czym jest menstruacja żeby to zrozumieć...
Ja wiem co to jest. Jeśli kobieta nie wie że jest w ciąży nie ma objawow A miesiączka pojawia się co miesiąc i jest strasznie obfita ze skrzepami to nie ma jak podejrzewać że się jest w ciąży. Dowiedziała się o ciazy przez przypadek bo poszła do ginekologa na kontrolę i na badanie cytologii.
 
Ja na szczęście rozumiem te tematy ale próbuje ci wytłumaczyć że jeśli kobieta nie ma pojęcia o ciazy ponieważ miesiaczkuje co miesiąc i nie ma żadnych objawów ciazowych to nie ma powodów myśleć że może być w ciąży. Tym bardziej że miesiączka miesiąc w miesiąc się niczym nie różni.
 
Ja wiem co to jest. Jeśli kobieta nie wie że jest w ciąży nie ma objawow A miesiączka pojawia się co miesiąc i jest strasznie obfita ze skrzepami to nie ma jak podejrzewać że się jest w ciąży. Dowiedziała się o ciazy przez przypadek bo poszła do ginekologa na kontrolę i na badanie cytologii.
No spoko, nie chodzi mi, że powinna taka kobieta wiedzieć o ciąży już po zapłodnieniu. Ja tylko Ci piszę, że miesiączka (menstruacja) jest w ciąży nie możliwa. Twoja siostra miała krwawienie z dróg rodnych ale nie można tego nazwać miesiączką bo miesiączka jest tylko wtedy kiedy do przygotowanego endometrium nie dociera zapłodniona komórka.... Kiedy już dotrze i się zagnieździ to nie ma możliwości, żeby endometrium się złuszczyło i czekało na kolejną zapłodnioną komórkę... O to mi chodzi. Ja nie twierdzę, że twoja siostra nie mogła krwawić, tylko, że nie mogła mieć menstruacji. :D
 
Ja na szczęście rozumiem te tematy ale próbuje ci wytłumaczyć że jeśli kobieta nie ma pojęcia o ciazy ponieważ miesiaczkuje co miesiąc i nie ma żadnych objawów ciazowych to nie ma powodów myśleć że może być w ciąży. Tym bardziej że miesiączka miesiąc w miesiąc się niczym nie różni.
Ale nie musisz mi tego tłumaczyć. xD Ja to rozumiem, nie rozumiem tylko jak można potem i tak wmawiać, że to była MIESIĄCZKA/MENSTRUACJA... Co innego jakbyś pisała "miała krwawienie podobne do miesiączkowych przez 6 miesięcy ciąży" to jest już logiczne. :p
 
Zwał jak zwał. Ale tak jak wspomniałam wcześniej krwawienie z dróg rodnych w czasie 5 miesięcy kiedy już była w ciąży niczym się nie różniła od miesiączki z przed ciąży. Cały czas była obfita mocno czerwona ze skrzepami. Co dziennie prześcieradło zmieniała i koszule nocną bo wszystko z nocy było brudne.
 
Zwał jak zwał. Ale tak jak wspomniałam wcześniej krwawienie z dróg rodnych w czasie 5 miesięcy kiedy już była w ciąży niczym się nie różniła od miesiączki z przed ciąży. Cały czas była obfita mocno czerwona ze skrzepami. Co dziennie prześcieradło zmieniała i koszule nocną bo wszystko z nocy było brudne.
I co lekarze na to? Bo to normalne nie było.
 
A co mieli powiedzieć. Zbadał ja powiedział że ciaza i już w 7 miesiącu krwawienia nie dostała. Lekarz jej powiedział tylko że czasami u kobiet się zdarza że miesiaczkuja przez pierwsze miesiące ciąży
 
reklama
To tak wyglądało że póki moja siostra nie wiedziała że jest w ciąży to normalnie krwawila A jak się dowiedziała o ciazy to krwawienie się zatrzymało i pojawiło się dopiero po porodzie
 
Do góry