reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja jak kiedyś wykonywałam testy ciazowe to w ulotce było napisane że obojętnie jaki wynik testu powinno iść potwierdzić do ginekologa nie tylko gdy test jest pozytywny.
Dlatego jest tak napisane bo testy nie dają stu procentowej gwarancji poprawnego wyniku. :) Dlatego tak jak wyżej napisałam, jeśli kobieta ma negatywny wynik ale czuję, że coś jest nie tak to powinna udać się do ginekologa.
 
reklama
Podam Ci przykład. Koleżanka na początku marca urodziła synka. Gdy była w ciąży zrobiła trzy różne testy z innym aptek i żaden nie pokazał dwuch kresek poszła do ginekologa i okazało się że ma 9 tydzień ciąży A ona szok że jak to jest możliwe jak 3 testy wyszły negatywne na co jej ginekolog odpowiedział że ma nie wierzyć w testy że ponad połowa jego pacjentek była i są w ciąży mimo że testy ciazowe wychodziły negatywne. Pierwszy zrobiła 2 tyg gdy się spóźnial okres drugi zrobiła tydzień później i trzeci zrobiła dwa tygodnie później. I każdy negatywny. Żadnych objawów nie miała A spowodu braku miesiączki nie poszła do ginekologa ponieważ 6 miesięcy przed zajściem w ciążę też nie miała miesiączki 2-3 miesiące A ciąży nie było
 
Wątpię by było takie kombo gdzie kobieta na raz nie ma objawów i ma miesiączkę. W ogóle to nie znam ani jednej kobiety, która miałaby miesiączkę mimo ciąży, plamienia tak, miesiączki - kilkudniowego krwawienia to na prawdę musiałby być rzadki przypadek. Chociaż na forum jest to przypadek bardzo częsty. ;) Po jakimś czasie kobieta orientuje się, że coś jest nie tak, mimo to, są to tak rzadkie przypadki, że nie można tak uogulniać, że testy są złe. Ja sama jestem przykładem, gdzie testy nie wskazywały na ciążę a byłam w ciąży, mimo to skonsultowałam to z lekarzem.
Moja siostra i ja tak miałyśmy. Żadnych objawów ciazowych i miesiączka która trwała normalnie 4-5 dni mojej siostrze się zatrzymała miesiączka w 6 miesiącu A ja straciłam w 14 tc
 
Podam Ci przykład. Koleżanka na początku marca urodziła synka. Gdy była w ciąży zrobiła trzy różne testy z innym aptek i żaden nie pokazał dwuch kresek poszła do ginekologa i okazało się że ma 9 tydzień ciąży A ona szok że jak to jest możliwe jak 3 testy wyszły negatywne na co jej ginekolog odpowiedział że ma nie wierzyć w testy że ponad połowa jego pacjentek była i są w ciąży mimo że testy ciazowe wychodziły negatywne. Pierwszy zrobiła 2 tyg gdy się spóźnial okres drugi zrobiła tydzień później i trzeci zrobiła dwa tygodnie później. I każdy negatywny. Żadnych objawów nie miała A spowodu braku miesiączki nie poszła do ginekologa ponieważ 6 miesięcy przed zajściem w ciążę też nie miała miesiączki 2-3 miesiące A ciąży nie było
W to, że połowa pacjentek tak miała to nie uwierzę, bo są to rzadkie przypadki. Konsultowałam się u wielu lekarzy (co najmniej 7 lekarzy odwiedziłam) i każdy się dziwił dlaczego testy negatywne a ciąża była. :) Tak się składa, że miałam również tak samo jak twoja koleżanka, również nie miałam miesiączki kilka miesięcy. Powinna to już konsultowac z lekarzem i szukać przyczyny.
 
Moja siostra i ja tak miałyśmy. Żadnych objawów ciazowych i miesiączka która trwała normalnie 4-5 dni mojej siostrze się zatrzymała miesiączka w 6 miesiącu A ja straciłam w 14 tc
Nie można mieć miesiączki w czasie ciąży... To są nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych spowodowane np nadzerka, krwiakiem itp... Miesiączka jest niemożliwa - podstawy biologii z podstawówki wystarczą. Straciłaś miesiączkę w 14tc czy ciążę? Bo nie rozumiem. Dziwię się, że twoja siostra twierdzila, że miała okres bo lekarz powinien jej wyjaśnić, że okres jest w ciąży nie możliwy...
 
W to, że połowa pacjentek tak miała to nie uwierzę, bo są to rzadkie przypadki. Konsultowałam się u wielu lekarzy (co najmniej 7 lekarzy odwiedziłam) i każdy się dziwił dlaczego testy negatywne a ciąża była. :) Tak się składa, że miałam również tak samo jak twoja koleżanka, również nie miałam miesiączki kilka miesięcy. Powinna to już konsultowac z lekarzem i szukać przyczyny.
Ja byłam w trzech ciazach i żadnej ciąży nie pokazał mi test. Więc to jest możliwe. Ja znam z mojego otoczenia dużo kobiet które miały miesiączke i żadnych objawów ciazowych i takich którym test nie pokazał ciąży A ciaza była. Ja mam w rodzinie takie przypadki więc wiem że to jest możliwe
 
Nie można mieć miesiączki w czasie ciąży... To są nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych spowodowane np nadzerka, krwiakiem itp... Miesiączka jest niemożliwa - podstawy biologii z podstawówki wystarczą. Straciłaś miesiączkę w 14tc czy ciążę? Bo nie rozumiem. Dziwię się, że twoja siostra twierdzila, że miała okres bo lekarz powinien jej wyjaśnić, że okres jest w ciąży nie możliwy...
Miała zwykła miesiączke zalewalo ja trzy pierwsze dni. Ja nie wiem jak było u mnie bo ja mam cały czas skąpe miesiączki które trwają 4-5 dni A żadnej nadzerki nie miała i krwiaka też nie. U niej było wszystko w porządku. Syna również ma zdrowego
 
Nie można mieć miesiączki w czasie ciąży... To są nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych spowodowane np nadzerka, krwiakiem itp... Miesiączka jest niemożliwa - podstawy biologii z podstawówki wystarczą. Straciłaś miesiączkę w 14tc czy ciążę? Bo nie rozumiem. Dziwię się, że twoja siostra twierdzila, że miała okres bo lekarz powinien jej wyjaśnić, że okres jest w ciąży nie możliwy...
Ja straciłam ostatnia ciążę w 14 tyg A miesiączke miałam 11-12 tc normalna jak każda moja miesiączka.
 
reklama
Ja byłam w trzech ciazach i żadnej ciąży nie pokazał mi test. Więc to jest możliwe. Ja znam z mojego otoczenia dużo kobiet które miały miesiączke i żadnych objawów ciazowych i takich którym test nie pokazał ciąży A ciaza była. Ja mam w rodzinie takie przypadki więc wiem że to jest możliwe
To nadal nie mogła być miesiączka... To nieprawidłowe krwawienie a nie miesiączka... Wystarczy mieć podstawową wiedzę czym jest menstruacja żeby to zrozumieć...
 
Do góry