reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Czekam z nadzieją ze lekarz się odezwie. Zaraz mi się @ kończy i zaczynamy od Nowa [emoji6] a Ty jak się czujesz?
Senność utrzymuje się cały czas, a nudności zależą od dnia. Teraz właśnie czekam na pobranie krwi. W piątek idę na wizytę do lekarza, jestem ciekawa co tam słychać :D
 
Trzymam kciuki za wizytę :) na l4 jesteś czy pracujesz?
Do końca kwietnia wykorzystuje urlop za ten rok, żeby mi ,,wczasy pod grusza,, nie przepadły i od razu z początkiem maja przechodzę na l4. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo, z autystami więc z racji specyfiki pracy zostały podjęte takie decyzje. Szefowa również nie negowala wręcz odwrotnie więc korzystam i odpoczywam :D
 
Do końca kwietnia wykorzystuje urlop za ten rok, żeby mi ,,wczasy pod grusza,, nie przepadły i od razu z początkiem maja przechodzę na l4. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo, z autystami więc z racji specyfiki pracy zostały podjęte takie decyzje. Szefowa również nie negowala wręcz odwrotnie więc korzystam i odpoczywam :D
No to fajnie :) odpoczywaj ile się da :)
 
Dziewczynki ja juz w szpitalu. Po podaniu prostaglandyn. Ciekawe czy rusza moja szyjke i wywolaja skurcze. Mam nadzieje ze nie będę długo cierpiec i ze bol bedzie lżejszy niz ten ktory mialam przy corce. Jestem juz spanikowana.
 
Dziewczynki ja juz w szpitalu. Po podaniu prostaglandyn. Ciekawe czy rusza moja szyjke i wywolaja skurcze. Mam nadzieje ze nie będę długo cierpiec i ze bol bedzie lżejszy niz ten ktory mialam przy corce. Jestem juz spanikowana.
Cały czas trzymam za was kciuki! ♥ Oby szybko Filipek pojawił się na świecie :)
 
reklama
A ja dzisiaj mam fatalny dzień... W nocy nie mogłam spać, krecilam się z boku na bok. Rano ledwie wstałam z łóżka, musiałam pojechać załatwić sprawy, w mieście ptak zrobił mi na głowę wielką kupę... Całe szczęście, że noszę przy sobie nawilżane chusteczki do higieny intymnej. Żeby tego było mało, okazało się, że koleżance wzięłam nie to co trzeba i poszłam do niej bez sensu... I jeszcze ten wiatr... Piach mam wszędzie, mimo że na plaży nie byłam.
 
Do góry