reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No ja teraz tak samo w bloku ale szczerze przyznam że oboje się meczymy. Ja jestem z domu, mój tak samo. Denerwuje mnie hałas, w nocy imprezy, sąsiadka która krzyczy bo jest chora psychicznie i tak odreagowuje. Blok nie jest dla mnie więc też pewnie się wladujemy w kredyt na domek.
My tez mieszkamy w bloku. Jednak marzy nam sie parterowka❤️ Ale póki co to tylko marzenia... na szczęście mamy działeczkę i możemy sobie wyjść, zrobic grilka czy coś :) (najgorsze ze balkonu nie mamy) to mnie denerwuje trochę :p
 
reklama
My też chcemy wynająć coś w mieście ale to dopiero jak ja dostanę w końcu jakąś pracę. Mam nadzieję, że to szybko nastąpi. :) Mi nie widzi się mieszkanie w mieście ale czasami nie ma wyjścia. ;)
A ja jestem miastowa :) nie wyobrażam sobie mieszkać na wsi :) mieszkam w małym mieście, ale chętnie bym przeprowadziła się do większego miasta, np. Poznania ❤️
 
Znam to [emoji23] od dwóch tygodni się zbierałam z większymi porzadkami i nie wychodziło. A mama mi zawsze powtarzała, że jak wstanę to żeby od razu zrobić bo później nie będzie mi się chciało i powiem wam, że skubana miała rację [emoji23]
Ja zawsze tak robię:) właśnie tak mama mnie nauczyła- najpierw obowiązki potem przyjemności ❤️ Nie wyobrażam sobie inaczej i powiem Wam szlak mnie trafia jak mój mężczyzna robi odwrotnie ;)
 
Ja zawsze tak robię:) właśnie tak mama mnie nauczyła- najpierw obowiązki potem przyjemności [emoji3590] Nie wyobrażam sobie inaczej i powiem Wam szlak mnie trafia jak mój mężczyzna robi odwrotnie ;)
Ja dopiero teraz rozumiem co mama miała na myśli [emoji3] a nie mieszkam z nią od 6 lat więc lepiej później niż wcale [emoji23][emoji23]
 
Ja zawsze tak robię:) właśnie tak mama mnie nauczyła- najpierw obowiązki potem przyjemności ❤ Nie wyobrażam sobie inaczej i powiem Wam szlak mnie trafia jak mój mężczyzna robi odwrotnie ;)
Też wychodzę z tego założenia i też mnie wkurza mój mąż kiedy o coś go proszę i słyszę ,,oj zaraz,, :D Właśnie ogarnęłam wszystko, obiad mam zrobiony i odpoczywam. Jakaś senność mnie ogarnęła :confused2:
 
Odetchnę dopiero chyba dopiero po szczęśliwym porodzie, oczywiście spokój związany z ciążą zniknie, zaczną sie kolejne niepokoje. ;)
Po moich przebojach ciąża już nie będzie taka beztroska i spokojna.
Tak to właśnie jest- tym bardziej, po przejściach. Ja sama się bede bała „2 ciąży” czy się w ogóle uda, co to będzie, jak będzie ... my kobiety już tak mamy niestety :(
 
Ja porobiłam trochę w ogrodzie ale zerwał się taki okropnie zimny wiatr, że uciekłam do domu. Teraz obiad szykuję, mąż zaraz wróci z pracy. A na obiad mamy wrapy z kurczakiem i warzywami. :)
 
reklama
Ja porobiłam trochę w ogrodzie ale zerwał się taki okropnie zimny wiatr, że uciekłam do domu. Teraz obiad szykuję, mąż zaraz wróci z pracy. A na obiad mamy wrapy z kurczakiem i warzywami. :)
Ooo ale bym zjadła jakiegoś fast fooda [emoji7]
Ja zrobiłam schab ze śliwką pieczony z sosem grzybowym i ryż :) jeszcze muszę jakieś warzywa wynaleźć [emoji23]
 
Do góry