reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Chyba większość z nas tak to będzie przeżywać ;) ja nie mogę doczekać się jak zajde ale jak zaczynam myśleć o porodzie, o badaniach to stres mnie blokuje i zaczynam się zastanawiać czy na pewno chce
Wiesz co... ja ostatnio tez już tak myśle... teraz jak mam przerwę w staraniach to dopadają mnie myśli- czy jednak na pewno chce... przypominam sobie to co było, co przeszłam i ogarnia mnie lek. Po prostu mam chwile zwątpienia, myśle ze to normalne,
ale jak patrzę na moje znajome, które maja dzieci - jak te maleństwa pokazuja swoją milosc- to nie wyobrażam sobie, ze mogłabym być niespełniona kobieta- To byłby dopiero dla mnie bol:( Mieć wszystko (mieszkanie, prace, pieniążki) ale do szczęścia brakuje, jeszcze najważniejszej rzeczy - pełnej rodziny ❤️
To jest sens życia ❤️
 
Wiesz co... ja ostatnio tez już tak myśle... teraz jak mam przerwę w staraniach to dopadają mnie myśli- czy jednak na pewno chce... przypominam sobie to co było, co przeszłam i ogarnia mnie lek. Po prostu mam chwile zwątpienia, myśle ze to normalne,
ale jak patrzę na moje znajome, które maja dzieci - jak te maleństwa pokazuja swoją milosc- to nie wyobrażam sobie, ze mogłabym być niespełniona kobieta- To byłby dopiero dla mnie bol:( Mieć wszystko (mieszkanie, prace, pieniążki) ale do szczęścia brakuje, jeszcze najważniejszej rzeczy - pełnej rodziny [emoji3590]
To jest sens życia [emoji3590]
Dokladnie! Nie możemy dac się ogarnąć panice [emoji4]
 
Wiesz co... ja ostatnio tez już tak myśle... teraz jak mam przerwę w staraniach to dopadają mnie myśli- czy jednak na pewno chce... przypominam sobie to co było, co przeszłam i ogarnia mnie lek. Po prostu mam chwile zwątpienia, myśle ze to normalne,
ale jak patrzę na moje znajome, które maja dzieci - jak te maleństwa pokazuja swoją milosc- to nie wyobrażam sobie, ze mogłabym być niespełniona kobieta- To byłby dopiero dla mnie bol:( Mieć wszystko (mieszkanie, prace, pieniążki) ale do szczęścia brakuje, jeszcze najważniejszej rzeczy - pełnej rodziny ❤
To jest sens życia ❤
Na pewno będziesz spełniona kobieta :) teraz masz reset. Jak wrócisz do starań to z podwojona siłą. Z marzeń nie wolno rezygnowac, tym bardziej, że są one do zrealizowania. Może nie od pstrykniecia palcem, ale są do spełnienia :)
 
Ooo ale bym zjadła jakiegoś fast fooda [emoji7]
Ja zrobiłam schab ze śliwką pieczony z sosem grzybowym i ryż :) jeszcze muszę jakieś warzywa wynaleźć [emoji23]
A ja zrobiłam sobie brązowy ryz, grilowana pierś z kurczaka i sałatkę z pomidorkami z brokułem i mozzarela he he
 
Na pewno będziesz spełniona kobieta :) teraz masz reset. Jak wrócisz do starań to z podwojona siłą. Z marzeń nie wolno rezygnowac, tym bardziej, że są one do zrealizowania. Może nie od pstrykniecia palcem, ale są do spełnienia :)
Dokładnie :) jeszcze przynajmniej 2 miesiące i od lipca działamy ❤️ Z jednej strony nie mogę się doczekac, ale z drugiej znowu wiem ze bede się nakręcać a tego nie chce. Póki co mam taki spokoj psychiczny- skupiam się na pracy, na kilku rzeczach osobistych i czuje się z tym fajnie ❤️ Moja głowa się „wietrzy” :)
 
reklama
Do góry