reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Też chciałam dwutorowo bo to jednak oszczędność, ale wczoraj rozmawiałam z siostrą i mówiła że na NFZ jak chodziła to jej połowy badań tych co prywatny nie zlecal. Co lekarz to inaczej.
Moja koleżanka zrobiła tak, ze poszła na NFZ na początku ciąży, zeby nie płacić za badania - a potem zapisała się już prywatnie (bo wiadomo lepszy sprzęt, zdjęcia 3D itd.) Ja jak bede w ciąży tez tak zrobie - by zaoszczędzić te 300 czy 400 zł bo jednak nie jest to mało
 
reklama
Na pewno wyprobujemy... matko, dostałam jakiegoś uczulenia na coś czy co za cholera. Skóra mnie zaczęła wieczorem swedziec potwornie, mam wrażenie że jest mało gładka :/ chyba będę.musiała się w jakieś wapno zaopatrzyć
Supramen?polecam, trochę drogi ale chyba najlepszy skład ma z tych wszystkich suplementów
 
Dziewczynki mam pytanie bo od jutra mam brać duphaston przez 10 dni i pytanie takie czy mogę przez te 10 dni brać zamiast tego luteine dopochwowo bo mam całe opakowanie prawie i nie wiem czy mogę to wykorzystać?
 
Dziewczynki mam pytanie bo od jutra mam brać duphaston przez 10 dni i pytanie takie czy mogę przez te 10 dni brać zamiast tego luteine dopochwowo bo mam całe opakowanie prawie i nie wiem czy mogę to wykorzystać?
Ja bym nie kombinowała, brałabym duphaston a luteinę zostawiłabym na 'w razie czego'. Bo duphaston i luteina to jest całkiem co innego, mimo, że działanie ma prawie to samo. ;)
 
A ja próbuję się od 15 minut dodzwonić do kliniki i nic, wszystkie linie są zajęte. Ciekawe czy dzisiaj się dodzwonię. :D
Ooo to świetnie [emoji23][emoji23][emoji23] teściowa moja tak miała jak dzwoniła o wniosek championa dla psa. Dwa tygodnie, dzień w dzień po kilka telefonów i cisza.
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy to możliwe by owu o 3 dni się przesunela??wczoraj rano zmierzyła temp (z ciekawości tylko ten jeden dzień) i była 37.1 a taka mi się pojawiała dopiero przy owulacji.
 
Do góry