reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No ja teraz tak samo w bloku ale szczerze przyznam że oboje się meczymy. Ja jestem z domu, mój tak samo. Denerwuje mnie hałas, w nocy imprezy, sąsiadka która krzyczy bo jest chora psychicznie i tak odreagowuje. Blok nie jest dla mnie więc też pewnie się wladujemy w kredyt na domek.
My mieszkamy w Ciechocinku, na obrzeżach miasteczka także jest spokojnie. Dużo zielonego terenu. Typowe blokowisko, przy ruchliwej ulicy pewnie też by mnie wkurzalo. Celowo szukaliśmy czegoś w spokojniejszej okolicy :)
 
reklama
To faktycznie macie pięknie. Mu w centrum miasta na jednym z większych osiedli :/ ale dziś już mogę odpoczywać :D pranie powieszone, obiad wstawiony i pełen luz :D
Pewnie posiedzę max godzinę i mnie zacznie nosić to ogarnę zwierzaki [emoji23]
My mieszkamy w Ciechocinku, na obrzeżach miasteczka także jest spokojnie. Dużo zielonego terenu. Typowe blokowisko, przy ruchliwej ulicy pewnie też by mnie wkurzalo. Celowo szukaliśmy czegoś w spokojniejszej okolicy :)
 
To faktycznie macie pięknie. Mu w centrum miasta na jednym z większych osiedli :/ ale dziś już mogę odpoczywać :D pranie powieszone, obiad wstawiony i pełen luz :D
Pewnie posiedzę max godzinę i mnie zacznie nosić to ogarnę zwierzaki [emoji23]
Ja coś nie mogę powera złapać, a bałagan czeka:o
 
Haha mam to samo.. Ale ja mam za mało czasu na porządki albo tak to sobie tłumacze xd
Hahahaha [emoji23] ja mam nadzieję że jak się już uda to 9 miesiecy nie będzie dla mnie męczące i znajdę siłę na generalne porządki i przestawianie mebli pod łóżeczko [emoji23]
 
Hahahaha [emoji23] ja mam nadzieję że jak się już uda to 9 miesiecy nie będzie dla mnie męczące i znajdę siłę na generalne porządki i przestawianie mebli pod łóżeczko [emoji23]
Też liczę na to, że uda mi się przez te 8 miesięcy wszystko poogarniac, ale czas pokaże jak to będzie :-D
 
A mnie dzisiaj zalewa masa śluzu kremowego, szyjka wysoko, twarda, zamknięta. Dzisiaj kolejny spadek tempki poprzedzony dwoma wzrostami, ale jednak nie spadła do tego poziomu co wcześniej. Może była późna owulka... Tak czy inaczej niech ten cykl się szybko skończy. ;) Nie chciałabym jechać do kliniki z @.
960306
 
reklama
A mnie dzisiaj zalewa masa śluzu kremowego, szyjka wysoko, twarda, zamknięta. Dzisiaj kolejny spadek tempki poprzedzony dwoma wzrostami, ale jednak nie spadła do tego poziomu co wcześniej. Może była późna owulka... Tak czy inaczej niech ten cykl się szybko skończy. ;) Nie chciałabym jechać do kliniki z @.
A to będzie wasz pierwszy raz w klinice?
 
Do góry