reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiecie co? Niby brak mierzenia jest fajny, ale przez to nie mam zajęcia i trudniej czekać do @ ale z drugiej strony nie robię sobie płonnych nadziei [emoji14]
Jakie suplementy dla faceta polecacie? Muszę tego swojego trochę dosuplementować ;)
 
reklama
Już chyba znam przyczyne wczorajszego bólu głowy. Mam dzisiaj jakiś kryzys fizyczby. Bolą mnie mięśnie, mam katar, czuję że chyba jakieś przeziębienie mnie łamie. Jakie znacie domowe sposoby na leczenie? Póki co zapijam herbatę z miodem i cytryna, a w kuchni prypci się rosołek :D
Herbatka, kocyk i wyleżać. Jest cała seria Pre.nalen - syrop, tabletki do ssania, spray do nosa (zwykłych kropli nie wolno). Ale nie możesz się wypocić, a jak temp będzie to do lekarza, bo jest niebezpieczna.
Dobre są też wszystkie domowe sposoby-syrop z cebuli, płukanie gardła wodą utlenioną itp.
 
Herbatka, kocyk i wyleżać. Jest cała seria Pre.nalen - syrop, tabletki do ssania, spray do nosa (zwykłych kropli nie wolno). Ale nie możesz się wypocić, a jak temp będzie to do lekarza, bo jest niebezpieczna.
Dobre są też wszystkie domowe sposoby-syrop z cebuli, płukanie gardła wodą utlenioną itp.
Właśnie wczoraj zakupiłam krople do nosa, saszetki i tabletki do ssania z pre. nalen. Od piątku jestem już na urlopie więc leżę i odpoczywam :) gorączki na szczęście nie mam.
 
Jak tam dziewczyny początek tygodnia? :)
Ja mam dziś wolne i zdążyłam już posprzątać mieszkanie [emoji3] jeszcze pranie się robi i obiad jakiś trzeba wstawić i nie mam kompletnie inwencji [emoji36] A aktualnie chyba mam owulacje ale pewna nie jestem bo bez temperatury i testu ciężko stwierdzić [emoji23] wczoraj cały dzień miałam tak napięty i powiększony brzuch że mój luby pytał czy przypadkiem w ciąży nie jestem i nie ukrywam przed nim czegoś [emoji23][emoji23] miłego poniedziałku [emoji175]
 
Jak tam dziewczyny początek tygodnia? :)
Ja mam dziś wolne i zdążyłam już posprzątać mieszkanie [emoji3] jeszcze pranie się robi i obiad jakiś trzeba wstawić i nie mam kompletnie inwencji [emoji36] A aktualnie chyba mam owulacje ale pewna nie jestem bo bez temperatury i testu ciężko stwierdzić [emoji23] wczoraj cały dzień miałam tak napięty i powiększony brzuch że mój luby pytał czy przypadkiem w ciąży nie jestem i nie ukrywam przed nim czegoś [emoji23][emoji23] miłego poniedziałku [emoji175]
Ja w porozumieniu z szefową od piątku wykorzystuje urlop wypoczynkowy, co by mi ekwiwalent wypoczynkowy nie minął więc leżę i odpoczywam. Męczę się z mega katarem :( ale mam zamiar zaraz wstac i też coś ogarnąć w domu, bo zgnije w tym łóżku hahaha :-D
 
Ja w porozumieniu z szefową od piątku wykorzystuje urlop wypoczynkowy, co by mi ekwiwalent wypoczynkowy nie minął więc leżę i odpoczywam. Męczę się z mega katarem :( ale mam zamiar zaraz wstac i też coś ogarnąć w domu, bo zgnije w tym łóżku hahaha :-D
A ogólnie jak się czujesz? Po urlopie wracasz czy l4?
 
reklama
Jak tam dziewczyny początek tygodnia? :)
Ja mam dziś wolne i zdążyłam już posprzątać mieszkanie [emoji3] jeszcze pranie się robi i obiad jakiś trzeba wstawić i nie mam kompletnie inwencji [emoji36] A aktualnie chyba mam owulacje ale pewna nie jestem bo bez temperatury i testu ciężko stwierdzić [emoji23] wczoraj cały dzień miałam tak napięty i powiększony brzuch że mój luby pytał czy przypadkiem w ciąży nie jestem i nie ukrywam przed nim czegoś [emoji23][emoji23] miłego poniedziałku [emoji175]
U mnie jeszcze leniwie, ale dopiję kawkę i lecę do ogrodu. :)

Czekam niecierpliwie na nowy cykl, dzisiaj już 24dc, przy braniu progesterone besins byłby to już ostatni dzień cyklu, jestem ciekawa jak będzie to wyglądało. No i owulacji u siebie w ogóle nie dostrzegłam w tym cyklu, jak już miałam dwa skoki temperatury to po tym już był spadek. Raczej bezowulacyjny będzie.
Za tydzień mamy wizytę w klinice! Nie możemy się doczekać. :)
 
Do góry