reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Oooo te :)
Screenshot_20190308-085413.jpeg
 
reklama
to są testy z poniedziałku
Zobacz załącznik 949659Zobacz załącznik 949660

a to testy z wtorku kiedy beta z badania wykonanego trzy godziny póżniej wyniosła 30.00
Zobacz załącznik 949661

ostatni test zrobiłam wczoraj, wydaje mi sie że krecha ciemnieje, oby :) ale niestety zdjęcia nie mam
Ja na teście nie miałam żadnej grubej krechy, a beta dzień później ponad 500 więc dzień wcześniej musiała być na poziomie około 200-300, a test o czułości 20 wyszedł taki sobie....więc na te testy też trzeba brać poprawkę ;)
 
Ja na teście nie miałam żadnej grubej krechy, a beta dzień później ponad 500 więc dzień wcześniej musiała być na poziomie około 200-300, a test o czułości 20 wyszedł taki sobie....więc na te testy też trzeba brać poprawkę ;)
poważnie? ja robiłam wszystkie czułość 10, z porannego siku, beta musi być (o ile przyrata prwidłowo) w okolicach 100 i nadal kreski wcale nie takie mocno wyraźne...
 
Te nigdy mnie nie oklamaly. Nawet po czasie nie zrobiła się kreska. Jak negatyw to negatyw. Bez zacieków itp.najlepsze testy :)

Tak potwierdzam i są bardzo czułe. Mi wszedł cień 4 dni przed okresem i to nie z porannego moczu, beta kolejnego dnia 35 :) więc wychwytują bardzo małą betę.
 
Dziewczyny ja mam dziś umówione usg myślicie ze jeżeli byłabym w ciąży to nic się nie stanie od takiego badania?
 
reklama
Do góry