reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny jestem załamana zrobiłam teraz pink test różowy 10 i nic nie ma :( może być to spowodowane tym że ciągle korzystam z WC ? Albo jednak w ciąży nie jestem :( :(
 
reklama
Dziewczyny jestem załamana zrobiłam teraz pink test różowy 10 i nic nie ma :( może być to spowodowane tym że ciągle korzystam z WC ? Albo jednak w ciąży nie jestem :( :(
Agata też miałam podobną sytuację w poprzedniej ciąży że na testach wychodziły bladzuochy a następny test wyszedł negatywnie (dr maxa chyba) pamiętam że ty też robiłaś test w tym dniu, na szczęście kolejny w następnym dniu był pozytyw, dla mnie najlepsze są testy quick &go z Rossmana, nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego najlepiej iść na betę bo z tymi testami można szału dostać.
Tu testy moje z października pomiędzy tym trzecim a czwartym [emoji23] był właśnie negatyw
IMG_20181026_113800.jpeg
 
Agata też miałam podobną sytuację w poprzedniej ciąży że na testach wychodziły bladzuochy a następny test wyszedł negatywnie (dr maxa chyba) pamiętam że ty też robiłaś test w tym dniu, na szczęście kolejny w następnym dniu był pozytyw, dla mnie najlepsze są testy quick &go z Rossmana, nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego najlepiej iść na betę bo z tymi testami można szału dostać.
Tu testy moje z października pomiędzy tym trzecim a czwartym [emoji23] był właśnie negatyw Zobacz załącznik 949791
a ten ostatni najmocniejszy z którego dnia?
 
Oj nie pamiętam ale tak ok 37dc

Agata nie znam się ale jakby się nie zagnieździło to by testy wychodziły z bladą kreską? No bo na mój chłopski rozum hormon bhcg wytwarza się właśnie po zagnieżdżeniu prawda?
Wez kup kolejny test i zrób na spokojnie, nie wiem ja mam bardziej zaufanie do tych strumieniowych. I sprawdź. Nie macie u siebie jakiegoś laboratorium przyszpitalne go gdzie pobierają krew do nocy?
 
Ten test mnie zszokował :( albo nic z tego nie będzie i się nie zagniezdzil :(
Szkoda, że nie zrobiłaś z rana, bo faktycznie w bardzo wczesnej ciąży to hcg jest największe w porannym siusiu, tym bardziej że jesteś jeszcze przed terminem @. Nawet na tych o czułości 10 piszą żeby najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki i rano, także glowa do góry, może nic stracego a mocz jest po prostu za bardzo rozrzedzony :)
 
reklama
Do góry