reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny zrobiłam ten test i nic nie widać ale wzięłam go pod światło i jakiś cień widzę słyszałyście kiedyś coś takiego? Dodam Ze robiłam ten sam test kilka dni temu i na nim niema nawet pod światło nic :/ okresu niema, ból brzucha przeszedł a doszły delikatne nudności. O co chodzi? [emoji848]

Kiedyś czytałam o cieniach i czasem takie cienie okazywały się dzidzusiami :) jak okresu nie ma to piłka w grze ;)
 
reklama
A badalas prolatyne ? U mnie ona okazała się problemem, raczej na wizytę u gina bym nie czekała oni w większości mają gdzieś jak nie starasz się rok czy półtora ja bym na twoim miejscu zrobiła pakiet hormonalny, a przede wszystkim ta prolatyna...
To co jeszcze oprócz prolaktyny warto? No i kiedy ją badać, w którym dc?
 
Ale była ciąża czy nie brać tego wcale pod uwagę?
dzień później beta 30.00 :)

ale nie sprawdzałam jeszcze przyrostu bo nie mam kompletnie jak siie wyrwac do labo :( miałam isc w poniedziałek, ale tez nie będę mogła, dopiero we wtorek zrobię, będzie to 6 dni różnicy pomiedzy badaniami.... obym nerwowo wytrzymała

i tak się czuję trochę w zawieszeniu, chcę się cieszyć, ale też nie chcę zapeszać, bo różnie może byc :(
 
dzień później beta 30.00 :)

ale nie sprawdzałam jeszcze przyrostu bo nie mam kompletnie jak siie wyrwac do labo :( miałam isc w poniedziałek, ale tez nie będę mogła, dopiero we wtorek zrobię, będzie to 6 dni różnicy pomiedzy badaniami.... obym nerwowo wytrzymała

i tak się czuję trochę w zawieszeniu, chcę się cieszyć, ale też nie chcę zapeszać, bo różnie może byc :(

No to może ja tez powinnam iść na betę. A masz to zdjęcie jeszcze?
 
No to może ja tez powinnam iść na betę. A masz to zdjęcie jeszcze?
to są testy z poniedziałku
53055733_2552121941470681_6079850580598063104_n.jpg
53399078_410348673083068_8530738475098439680_n.jpg


a to testy z wtorku kiedy beta z badania wykonanego trzy godziny póżniej wyniosła 30.00
IMG_20190305_063348.JPG


ostatni test zrobiłam wczoraj, wydaje mi sie że krecha ciemnieje, oby :) ale niestety zdjęcia nie mam
 
To co jeszcze oprócz prolaktyny warto? No i kiedy ją badać, w którym dc?
Kurcze teraz nie ma mnie w domu, na pewno robiłam prolaktynę, estradiol, testosteron, ale nie pamiętam już dokładnie będę w domu to ci wszystko sprawdzę :)
U mnie wyszła źle tarczyca i prolatyna na pewno, a jaką masz tarczycę teraz ?
 
Jeżeli macie aptekę DOZ to polecam ich testy ja zawsze kupowałam z ich firmy i nigdy nie było cieni, albo była ciąża albo nie :) i mają czułość 10 w dwupaku strumieniowy i płytkowy jest za 14.99 bodajże ;)
 
reklama
Do góry