reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Z okazji dnia kobiet duzo miłości i szybkiego zajścia w upragnioną ciąże, czego sobie i wam kobietki życzę :-) :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190308-053250_Gallery.jpg
    Screenshot_20190308-053250_Gallery.jpg
    120,2 KB · Wyświetleń: 78
reklama
poważnie? ja robiłam wszystkie czułość 10, z porannego siku, beta musi być (o ile przyrata prwidłowo) w okolicach 100 i nadal kreski wcale nie takie mocno wyraźne...
To jest mój test z porannego moczu czułość 20 gdzie beta wtedy musiała około 250 bo dokładnie dzień później beta była ponad 500
1552052644787.jpeg
 
Podejrzewam że poniżej 2, ale badania robię pod koniec miesiąca
Ja robiłam te pomiędzy 2 a 5 dniem cyklu :) później jeszcze robiłam prolatyne po obciążeniu, ale to już musisz mieć skierowanie bądź karteczkę z pieczątką lekarza :) no i 7 dni po owulacji progesteron :) a TSH na etapie starań najlepiej jak by było około 1 :)
1552052973717.jpeg
 
Wróciłam od lekarza :) 17 dc pecherzyk 18 mm, widoczna komórka jajowa, endometrium 11 mm, tak więc od poprzedniego tygodnia wszystko uroslo :) jutro i w niedzielę mamy zalecone staranka i w poniedziałek znowu na usg.
 
Wróciłam od lekarza :) 17 dc pecherzyk 18 mm, widoczna komórka jajowa, endometrium 11 mm, tak więc od poprzedniego tygodnia wszystko uroslo :) jutro i w niedzielę mamy zalecone staranka i w poniedziałek znowu na usg.
No widzisz, a bałaś się, że owu nie będzie :) a tu tak późno :) no to 3mam kciuki
 
reklama
Agata też miałam podobną sytuację w poprzedniej ciąży że na testach wychodziły bladzuochy a następny test wyszedł negatywnie (dr maxa chyba) pamiętam że ty też robiłaś test w tym dniu, na szczęście kolejny w następnym dniu był pozytyw, dla mnie najlepsze są testy quick &go z Rossmana, nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego najlepiej iść na betę bo z tymi testami można szału dostać.
Tu testy moje z października pomiędzy tym trzecim a czwartym [emoji23] był właśnie negatyw Zobacz załącznik 949791
Miałam identyczną sytuację. Dwa testy pokazały cienie, trzeci nic...zero...a dzidzia była i ma już 3 miesiące ;)
 
Do góry