reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Około 18
No dziwne to trochę :-( ale pocieszam się że są dziewczyny którym też tak późno dopiero wychodziły testy. Może jajeczko późno się zagniezdzilo..

Tak jak mówisz mogło dojść później do zagniezdzenia, a poza tym u każdej z nas w innym stopniu przenika hcg do moczu, więc nie którym mocne kreski mogą pojawić znacznie później. Na spokojnie, 4 testy pokazaly bladziochy więc bardzo możliwe że coś jest na rzeczy :) tylko beta teraz może rozwiać wątpliwości, ale jestem dobrej myśli ;) ✊
 
reklama
Zobacz załącznik 948662
No kurcze chyba coś tam jest..... Raczej cztery testy by mnie nie oszukaly? Lecę na betę dzisiaj..
Martwię się że takie blade te testy. Czyli stężenie hormonu nie za wysokie a przecież tak późno po owulacji :-( już 20dpo

Sama miałam bladziocha na dzien po @. Wiec spokojnie! :* beta i tyle. I będziesz wiedzieć na 100%
 
wczoraj to jakoś do mnie nie docierało (raczej myślałam że test mnie oszukuje) dzisiaj juz troszkę więcej i częsciej mysli krążą w głowie :) ale nastawiam się pozytywnie
 
@joasiaaa czekam z niecierpliwością na wyniki bety [emoji110][emoji110]

@starajaca2018 mam nadzieję że jest tak jak mówisz, bo wiele z nas już długo czeka na te upragnione 2 kreski [emoji3590]
Ja niedługo będę mieć pół roku starań za sobą... miałam dziś umówioną wizytę u ginekolog ale odwołała bo ma pogrzeb czy coś także niczego się nie dowiem :(
Wiem, że niektóre z Was więcej czekają na dwie krechy i bardzo Was dziewczyny podziwiam, że się nie poddajecie ;)
 
@Magdalena2991 to jak się z nią zobaczysz to namów ją na więcej badań - prolaktyna, progesteron, może dziewczyny podpowiedzą co jeszcze?
Taki miałam plan dlatego jestem zła, bo dziś 13 dc i byłoby idealnie ale tak to dopiero za tydzień będę się z nią widzieć, gdzie już dawno będzie po owulacji pewnie, w ogóle jak miałam piękny wykres w tamtym cyklu to w tym jakiś dziwny, zygzaki jakieś :/ no ale nie nakręcam się bo wątpię żeby coś z tego było, od tak sobie serduszkuję bo mam ochotę
 
Ja niedługo będę mieć pół roku starań za sobą... miałam dziś umówioną wizytę u ginekolog ale odwołała bo ma pogrzeb czy coś także niczego się nie dowiem :(
Wiem, że niektóre z Was więcej czekają na dwie krechy i bardzo Was dziewczyny podziwiam, że się nie poddajecie ;)

Ja ponad pół roku starań, i ciągle nic, ale czasami jest moment załamania czy zwątpienia.
 
reklama
wczoraj to jakoś do mnie nie docierało (raczej myślałam że test mnie oszukuje) dzisiaj juz troszkę więcej i częsciej mysli krążą w głowie :) ale nastawiam się pozytywnie
Niektórym babeczkom blade testy wychodza nawet tydzień po @, tak jak ktos napisał - to zależy jak i w jakim stopniu hcg zagęszcza się w moczu, aczkolwiek wiem, że chciałabyś mieć dwie tłuste krechy i nie zastanawiac się czy wszystko jest ok. Trzymam kciuki za betę :)
 
Do góry