reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
IMG_20190305_063348.JPG

No kurcze chyba coś tam jest..... Raczej cztery testy by mnie nie oszukaly? Lecę na betę dzisiaj..
Martwię się że takie blade te testy. Czyli stężenie hormonu nie za wysokie a przecież tak późno po owulacji :-( już 20dpo
 
reklama
Zobacz załącznik 948662
No kurcze chyba coś tam jest..... Raczej cztery testy by mnie nie oszukaly? Lecę na betę dzisiaj..
Martwię się że takie blade te testy. Czyli stężenie hormonu nie za wysokie a przecież tak późno po owulacji :-( już 20dpo
Na tym pierwszym nawet nie trzeba się przyglądać i widać bladziocha :D śmigaj kochana na betę :D
 
no to myślę że na teście powinna być krecha, idź na będę, ona wszystko wyjasni, idziesz dziś? jakie masz objawy?
Dzisiaj się wybieram. Ogólnie hmmm.. jedynie co to piersi bolą o wiele mocniej niż zwykle przed @ i brzuch ciągnie na dole. I nic więcej :-(
Aa i temperatura z rana 37.2
 
Ostatnia edycja:
jest taka możliwość. 3mam kciuki i czekam do 18, daj koniecznie znać.
U mnie nadal plamien i @ brak, brzuch boli okresowo, na szczęście plecy przestaly
Około 18
No dziwne to trochę :-( ale pocieszam się że są dziewczyny którym też tak późno dopiero wychodziły testy. Może jajeczko późno się zagniezdzilo..
 
reklama
Do góry