reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
:( No i niestety dostałam @ :( tak jak myślałam- ovarin tak wpłynął na mnie, ze piersi mnie bolały i przytyłam :( ja nigdy nie zajdę w ciąże ;( masakra
 
:( No i niestety dostałam @ :( tak jak myślałam- ovarin tak wpłynął na mnie, ze piersi mnie bolały i przytyłam :( ja nigdy nie zajdę w ciąże ;( masakra
Ejj, głowa do góry. Wiem, że łatwo mi mówić, ale weź przykład z mojej kuzynki, o której przed chwilą pisałam. Też po 3 latach byla kompletnie zrezygnowana, a jednak się udało :) i za 2 lata, za pierwszym cyklem, doczekali się córeczki, która na marginesie jest moją chrzesniaczka :D będziesz jeszcze miała gromadke brzdacow :*
 
Bardzo się cieszę i czekam na swoje kreseczki :) my w tym cyklu bez większej spiny, tylko mierze temperature i patrzę na śluz. Żadnych testów i szukania szyjki.
I tak trzymaj kochana! Ja mam w ogóle kolorowe początki ciąży... zapalenie krtani potem zatok a teraz oskrzeli ciekawe co jeszcze przede mną... także musisz być slina doczekać się! Ja myślałam, że początki ciąży takie piękne sama widzisz hehe ;) pechowiec ze mnie co zrobić [emoji25]
 
reklama
Zobacz załącznik 948662
No kurcze chyba coś tam jest..... Raczej cztery testy by mnie nie oszukaly? Lecę na betę dzisiaj..
Martwię się że takie blade te testy. Czyli stężenie hormonu nie za wysokie a przecież tak późno po owulacji :-( już 20dpo
Idź na beta hcg kochana ;)
U mnie beta hcg 40 progesteron też 40... jak w ciąży jestem to beta hcg 35 ale zniżkę dały także nie jest jeszcze u Ciebie tak źle ;)
 
Do góry